środa, 24 Sty 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Awans do ESL Pro League Season 7 dla AGO GAMING !
grafika_wynikowa_ago

Awans do ESL Pro League Season 7 dla AGO GAMING !

Po czterogodzinnym oczekiwaniu na mecz finałowy pomiędzy AGO Gaming a Extatus, doczekaliśmy się rozpoczęcia, jak poszło Polakom?

Pierwsza mapa, Mirage, została wygrana przez polski zespół, ale nie obyło się bez problemów, a mogło dojść nawet do dogrywki, ponieważ słowacka drużyna nie dawała za wygraną i za wszelką cenę, po tym jak na konto AGO wpadło 15 punktów, chciała doprowadzić do dogrywki. Zacznijmy jednak od tego, że Damian „Furlan” Kisłowski i jego koledzy zaczęli po stronie antyterrorystów, niestety pierwszą rundę pistoletową przegrali i przeciwnicy prowadzili 1:0, ale nie tak długo cieszyli się pierwszą rundą, bo po chwili odpowiedzieli właśnie Polacy. Pierwszą połowę, wynikiem 8:7 wygrał Mateusz „TOAO” Zawistowski z drużyną. Druga runda pistoletowa wygrana już przez polski zespół, ale po chwili znów Słowacy doprowadzili do remisu i w zasadzie o tym meczu można by było napisać, że był „remisowy”, gdyż jedna drużyna wygrywała rundę, by po chwili druga odpowiedziała. Do końca spotkania nie było pewne, kto zwycięży mecz na pierwszej mapie, ale koniec końców, lepsi okazali się zawodnicy reprezentujący AGO GAMING.

Druga mapa, Train, runda pistoletowa wygrana przez Polaków, a po chwili następna runda również wygrana i mieliśmy już 2:0 dla AGO. Po chwili jednak słowacka drużyna powróciła do spotkania, doprowadzając do remisu, 2:2. Początek meczu był wyrównany, jeśli chodzi o rundy, ale później to Polacy wyszli na prowadzenie, aż 10:4, a po chwili 11:4. Pierwsza połowa zdecydowanie na korzyść AGO. Drugą połowę meczu, Słowacy rozpoczęli od wygrania rundy pistoletowej, 11:5, a po chwili 11:6. Wydawać by się mogło, że Extatus powróci do meczu, wygrywając rundę pistoletową oraz kolejną, ale to Polacy zdobywali rundy i po chwili, drużyna Mateusza „TOAO” Zawistowskiego wygrywała 13:6. Przeciwnicy Polaków, zaczęło wracać do tego meczu, 14:9. Końcówka meczu na mapie Train dla AGO GAMING.

Tym samym AGO GAMING zobaczymy w siódmym sezonie ESL Pro League !

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Redaktor, który od czterech lat pisze na temat CS:GO. Interesuje się fotografią, grafiką - amatorsko - lubi czytać gazety komputerowe, ale też i książki. Obecnie zbiera materiały do swojej, pierwszej książki na temat E-Sportu z dużym naciskiem na CS:GO w Polsce i na świecie. Kiedy książka się pojawi? Tego sam nie wie.

Zobacz także

ELEAGUE_Major_Boston

ELEAGUE Major Boston 2018: Podsumowanie czwartego dnia

Zakończyły się rozgrywki w kolejnej fazie turnieju. Podsumowanie czwartego dnia w Bostonie 22.01.2018 Mecz Wynik …