wtorek, 19 Cze 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / ASUS ROG JTR COMMUNITY CHALLENGE GRAND FINALS 2018: Czy Drużyna Izaka znów zwycięży?
Major-1

ASUS ROG JTR COMMUNITY CHALLENGE GRAND FINALS 2018: Czy Drużyna Izaka znów zwycięży?

W szwedzkiej stolicy rozpoczyna się dziś turniej, ktorego stawką jest wycieczka dla całego zespołu na Dreamhacka Masters 2018 w Sztokholmie. Polskę reprezentuje drużyna znanego polskiego streamera Piotra ,,Izaka’ Skowyrskiego. Nie będą oni jednak mieli łatwego zadania, ponieważ ich przeciwnikami będzie między innymi drużyna Friberga.

Przygotowania Polaków mogliśmy śledzić poprzez media społecznościowe. Drużyna Izaka między innymi odbyła bootcamp w Kopalni Wieliczka, a wcześniej mecze online przeciwko mixowi polskich profesjonalnych graczy (Snax, Michu, Byali, Szpero oraz ten mniej profesjonalny Pago). Trzeba jednak zauważyć, że były to treningi stricte medialne i o prawdziwej wartości tego zespołu przekonamy się dopiero w meczu o stawkę. Nie umniejszam tutaj oczywiście umiejętności naszym zawodnikom ale patrząc na rywali na pewno trudno będzię powtórzyć wynik sprzed roku, gdy Polacy triumfowali.

Pierwszy mecz drużyna Izaka rozegra już w piątek o godzinie 21:30 z drużyną prowadzoną przez Strike’a. Wszystkie mecze rozgrywane są w systemie bo3, przegrany odpada z całego turnieju. Trzymajmy więc kcuki za polską ekipę!

Komentarze

O Damian "Damiano" Bulski

Od dawna fascynuje mnie świat esportu, nigdzie indziej nie dzieje sie tak dużo i nie ma tylu emocji. Aktualnie studiuję, ale esport oprócz siłowni, jest dla mnie najlepszą opcją na odprężenie się i redukcje stresu. Moją ulubioną dziedziną jest CS GO, a szczególnie polska scena.

Zobacz także

Fortnite 1

Podsumowanie SUPER GAME e-sport w Opolu oraz sezonu 2017/2018!

W miniony weekend zakończył się kolejny etap LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO …