środa, 24 Sty 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Naklejki ELEAGUE Major Boston 2018 już w sprzedaży !

Naklejki ELEAGUE Major Boston 2018 już w sprzedaży !

Choć do Majora jeszcze trochę czasu, pojawiła się nowa aktualizacja a w niej naklejki związane z ELEAGUE Major Boston 2018.

Oprócz naklejek, które są od dzisiaj dostępne, możemy również brać udział w Pick’Em Challenge. Dla tych którzy może tego nie znają, jest to możliwość wytypować drużynę która będzie miała bilans 3:0, a która 0:3. Dodatkowo, jest opcja wybrania siedmiu drużyn, które awansują z fazy wstępnej. Pick’Em Challenge podzielone jest na trzy fazy: wstępna, grupowa, play-off. Co więcej, 50% z zysków za naklejki trafi do graczy oraz organizacji. Jeśli chodzi o naklejki to mamy do wyboru: drużynowe, drużynowe graffiti oraz te, na których są autografy zawodników. Do dyspozycji jest też naklejka ELEAGUE Major Boston 2018.

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Redaktor, który od czterech lat pisze na temat CS:GO. Interesuje się fotografią, grafiką - amatorsko - lubi czytać gazety komputerowe, ale też i książki. Obecnie zbiera materiały do swojej, pierwszej książki na temat E-Sportu z dużym naciskiem na CS:GO w Polsce i na świecie. Kiedy książka się pojawi? Tego sam nie wie.

Zobacz także

ELEAGUE_Major_Boston

ELEAGUE Major Boston 2018: Podsumowanie czwartego dnia

Zakończyły się rozgrywki w kolejnej fazie turnieju. Podsumowanie czwartego dnia w Bostonie 22.01.2018 Mecz Wynik …