wtorek, 19 Cze 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Naklejki ELEAGUE Major Boston 2018 już w sprzedaży !

Naklejki ELEAGUE Major Boston 2018 już w sprzedaży !

Choć do Majora jeszcze trochę czasu, pojawiła się nowa aktualizacja a w niej naklejki związane z ELEAGUE Major Boston 2018.

Oprócz naklejek, które są od dzisiaj dostępne, możemy również brać udział w Pick’Em Challenge. Dla tych którzy może tego nie znają, jest to możliwość wytypować drużynę która będzie miała bilans 3:0, a która 0:3. Dodatkowo, jest opcja wybrania siedmiu drużyn, które awansują z fazy wstępnej. Pick’Em Challenge podzielone jest na trzy fazy: wstępna, grupowa, play-off. Co więcej, 50% z zysków za naklejki trafi do graczy oraz organizacji. Jeśli chodzi o naklejki to mamy do wyboru: drużynowe, drużynowe graffiti oraz te, na których są autografy zawodników. Do dyspozycji jest też naklejka ELEAGUE Major Boston 2018.

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.

Zobacz także

Fortnite 1

Podsumowanie SUPER GAME e-sport w Opolu oraz sezonu 2017/2018!

W miniony weekend zakończył się kolejny etap LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO …