środa, 24 Sty 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Finały ECS Season 4: Podsumowanie pierwszego dnia
ecs-194292

Finały ECS Season 4: Podsumowanie pierwszego dnia

Wczoraj rozpoczęły się finały Esports Championship Series Season 4. Poznaliśmy już pierwszych pófinalistów zawodów w Meksyku

Mecz otwarcia to pojedynek Fnatic z Luminosity Gaming, 16:12. Na mapie Cobblestone lepiej poradziła sobie drużyna ze Szwecji, w rezultacie wygrywając tę mapę. Jednak po wyniku można stwierdzić, że Brazylijczycy również walczyli, ale musieli uznać wyższość drużyny przeciwnej.
OpTic Gaming kontra Mousesports. Szczerze mówiąc, myślałem że „Sportowe Myszy” zagrają zdecydowanie lepiej, a ci przegrali i to w dość słabym stylu, 16:4. Zespół Adama „Friberga” Friberga naprawdę pokazał się z bardzo dobrej strony, wygrywając wysokim wynikiem.
Pisałem wcześniej o OpTic, to teraz pora napisać coś na temat tej samej drużyny, ale w starciu z Fnatic, gdzie OpTic przegrało do 2 z ekipą Jespera „JW” Wecksella, 2:16.
W kolejnym meczu, Cloud9 grało z Astralis. Duńczycy wygrali, ale nie była to wysoka różnica, punktowa, 11:16.
Przedostatni mecz, FaZe Clan oraz Team Liquid. Górą zespół Fina „Karrigana” Andersena, 16:12.
Ostatni mecz piątkowej wieczoru to starcie FaZe Clan z Astralis, gdzie FaZe został pokonany przez Duńczyków, 13:16.

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Redaktor, który od czterech lat pisze na temat CS:GO. Interesuje się fotografią, grafiką - amatorsko - lubi czytać gazety komputerowe, ale też i książki. Obecnie zbiera materiały do swojej, pierwszej książki na temat E-Sportu z dużym naciskiem na CS:GO w Polsce i na świecie. Kiedy książka się pojawi? Tego sam nie wie.

Zobacz także

ELEAGUE_Major_Boston

ELEAGUE Major Boston 2018: Podsumowanie czwartego dnia

Zakończyły się rozgrywki w kolejnej fazie turnieju. Podsumowanie czwartego dnia w Bostonie 22.01.2018 Mecz Wynik …