niedziela, 22 Kwi 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Finały ECS Season 4: Podsumowanie pierwszego dnia
ecs-194292

Finały ECS Season 4: Podsumowanie pierwszego dnia

Wczoraj rozpoczęły się finały Esports Championship Series Season 4. Poznaliśmy już pierwszych pófinalistów zawodów w Meksyku

Mecz otwarcia to pojedynek Fnatic z Luminosity Gaming, 16:12. Na mapie Cobblestone lepiej poradziła sobie drużyna ze Szwecji, w rezultacie wygrywając tę mapę. Jednak po wyniku można stwierdzić, że Brazylijczycy również walczyli, ale musieli uznać wyższość drużyny przeciwnej.
OpTic Gaming kontra Mousesports. Szczerze mówiąc, myślałem że „Sportowe Myszy” zagrają zdecydowanie lepiej, a ci przegrali i to w dość słabym stylu, 16:4. Zespół Adama „Friberga” Friberga naprawdę pokazał się z bardzo dobrej strony, wygrywając wysokim wynikiem.
Pisałem wcześniej o OpTic, to teraz pora napisać coś na temat tej samej drużyny, ale w starciu z Fnatic, gdzie OpTic przegrało do 2 z ekipą Jespera „JW” Wecksella, 2:16.
W kolejnym meczu, Cloud9 grało z Astralis. Duńczycy wygrali, ale nie była to wysoka różnica, punktowa, 11:16.
Przedostatni mecz, FaZe Clan oraz Team Liquid. Górą zespół Fina „Karrigana” Andersena, 16:12.
Ostatni mecz piątkowej wieczoru to starcie FaZe Clan z Astralis, gdzie FaZe został pokonany przez Duńczyków, 13:16.

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.

Zobacz także

516932401

Dust 2 oficjalną mapą turniejową, Cobblestone żegna się z turniejami !

Oficjalnie: Dust 2 zastępuje Cobblestone jako mapa turniejowa ! Od dzisiaj mapa Dust 2 staje …