niedziela, 18 Lut 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / ESL Pro League: FaZe Clan kontra Astralis
20170504_Helena-Kristiansson_IEM-Sydney_00918-X4

ESL Pro League: FaZe Clan kontra Astralis

Mecz zdecydowanie dla drużyny FaZe Clan. Astralis nie dało rady pokonać swojego przeciwnika

FaZe_Clan

Mirage, ta mapa została wybrana do pojedynku pomiędzy dwoma zespołami. Początek spotkania należał zdecydowanie dla FaZe Clan, którzy po wygraniu rundy pistoletowej, wygrali również kolejne rundy. Duńczycy nie mieli nic do powiedzenia, a nawet sposobu na powstrzymanie skutecznych ataków swojego rywala. Nikola „NiKo” Kovač z kolegami grali bardzo dobrze, wychodziło im wszystko, co mogło. Dopiero w 10 rundzie wydawać by się mogło, że Astralis może powrócić do tego meczu, wygrywając rundę na 1:10, a po chwili było 2:10. Gospodarze powoli zaczęli wracać do spotkania, zwyciężając następną rundę na 3:10. Co do FaZe Clan, trochę zaczął się gubić. Trzy rundy z rzędu wygrane przez duński zespół.

astralisplayer-1

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem korzystniejszym dla drużyny FaZe Clan, 5:10.

Co w drugiej połowie?

Runda pistoletowa wpadła na konto FaZe Clan i wynik zdecydowanie uciekł Astralis, 5:11. Wydawało się, że będzie 6:11, ale doskonała współpraca zawodników FaZe przyczyniła się do wygrana rundy na 5:12. Astralis nie dawało sobie zupełnie rady w drugiej części meczu. Końcówka spotkania dla FaZe Clan, tak jak cały mecz.

 

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Redaktor, który od czterech lat pisze na temat CS:GO. Interesuje się fotografią, grafiką - amatorsko - lubi czytać gazety komputerowe, ale też i książki. Obecnie zbiera materiały do swojej, pierwszej książki na temat E-Sportu z dużym naciskiem na CS:GO w Polsce i na świecie. Kiedy książka się pojawi? Tego sam nie wie.

Zobacz także

Virtus.pro-comment-817x320

StarLadder i-League StarSeries Season 4: Virtus.pro wygrywa mecz przeciwko MVP.PK

Drugi mecz Virtus.pro na turnieju przeciwko MVP.PK. Początkowo wydawało się, że to nie będzie tak …