wtorek, 22 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Polska Liga Esportowa: AGO Gaming kontra Venatores. Zwycięstwo dla Venatores
yr5ekja2x4bfb58hro7pu9kehobp1cu3

Polska Liga Esportowa: AGO Gaming kontra Venatores. Zwycięstwo dla Venatores

W niedzielne południe rozpoczęły się półfinały w Polskiej Lidze Esportowej. W pierwszym meczu półfinałowym zagrały zespoły AGO Gaming oraz Venatores

Na mapie Cache lepszym zespołem okazał się AGO Gaming, które chociaż przegrało rundę pistoletową i kolejnych kilka rund. Jednak w pewnym momencie, Damian „Furlan” Kisłowski z drużyną powrócili do coraz lepszej gry i to się wiązało z powrotem do meczu. Kontrola meczu po stronie AGO była ewidentna. I zasłużenie zwyciężyli.

AGO Gaming vs. Venatores 16:6 – Cache
Druga mapa Train, dla Venatores którzy to zagrali zdecydowanie lepiej, niż na pierwszej mapie. Chociaż był moment, kiedy to właśnie zawodnicy AGO zrobili powrót do meczu, ale to nie wystarczyło do zwycięstwa. Wynik na drugiej mapie „mówi” o tym, że spotkanie było dość wyrównane, ale jednak to Krzysztof „Stark” Kapczyński i jego drużyna wyszli z tego zwycięsko.

AGO Gaming vs. Venatores 12:16 – Train

Inferno to trzecia i decydująca mapa. Mecz rozwinął się do takiego stopnia, że nikt by się nie spodziewał prowadzenia drużyny Venatores, a oni walczyli do końca i wyszli na wysokie prowadzenie w pewnym momencie, co więcej, wygrywając kilka rund z rzędu stworzyli sobie doskonałą sytuację do ostatecznego zwycięstwa. Pod koniec meczu, AGO Gaming obudziło się i powrócili do gry, chcieli udowodnić, że to nie jest jeszcze koniec tego spotkania i że dalej walczą. To się opłacało, do pewnego momentu. Gdyż znów po chwili, Venatores odpowiedziało, wygrywając rundę. Koniec końców, Venatores okazało się lepszą drużyną, 16:10.

AGO Gaming vs. Venatores 10:16 – Inferno

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.

Zobacz także

Źródło: Virtus.pro Facebook

Virtus.pro zagra w turnieju Adrenaline Cyber League w Rosji

Virtus.pro powraca do gry w turniejach. Pierwszym z nich będzie wyjazd do Rosji, gdzie Polacy …