wtorek, 20 Lut 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / DreamHack Open Winter 2017: Gambit po długim meczu lepsze od Natus Vincere
e758fb07f17f211eceb279e2e723e33c

DreamHack Open Winter 2017: Gambit po długim meczu lepsze od Natus Vincere

Takiego meczu, chyba nikt się nie spodziewał. A bardziej takiego wyniku

To był szalony, ale wyrównany mecz i chociaż początek na to nie wskazywał, bowiem Na’Vi prowadziło bardzo wysoko, aż 8:0, by później przegrać pięć rund z rzędu, 8:5 i wygrać dwie. Tak to właśnie wyglądało na mapie Inferno. W drugiej połowie to właśnie zawodnicy Gambit pokazali się z dobrej strony, by powrócić do meczu i to się udało. Co więcej, tak długiego meczu podczas pierwszego dnia turnieju, jeszcze nie było. Jeśli chodzi o dogrywkę to mieliśmy bardzo wyrównane spotkanie, jedna i druga drużyna nie chciała odpuścić i w rezultacie wynik to 31:28 na korzyść drużyny Abaya „H0bbita” Khasenova. Poza tym, dogrywka trwała tyle, co mecz i koniec końców Gambit wygrał 16:13. Działo się.

Gambit Esports vs. Natus Vincere 31:28

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Redaktor, który od czterech lat pisze na temat CS:GO. Interesuje się fotografią, grafiką - amatorsko - lubi czytać gazety komputerowe, ale też i książki. Obecnie zbiera materiały do swojej, pierwszej książki na temat E-Sportu z dużym naciskiem na CS:GO w Polsce i na świecie. Kiedy książka się pojawi? Tego sam nie wie.

Zobacz także

1553

StarLadder i-League StarSeries Season 4: Virtus.pro przegrywa z Team Liquid

Virtus.pro nie dało rady pokonać amerykańskiego zespołu Team Liquid. Przegrali w dwóch mapach 2:0, a …