czwartek, 24 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / DreamHack Open Winter 2017: Gambit po długim meczu lepsze od Natus Vincere
e758fb07f17f211eceb279e2e723e33c

DreamHack Open Winter 2017: Gambit po długim meczu lepsze od Natus Vincere

Takiego meczu, chyba nikt się nie spodziewał. A bardziej takiego wyniku

To był szalony, ale wyrównany mecz i chociaż początek na to nie wskazywał, bowiem Na’Vi prowadziło bardzo wysoko, aż 8:0, by później przegrać pięć rund z rzędu, 8:5 i wygrać dwie. Tak to właśnie wyglądało na mapie Inferno. W drugiej połowie to właśnie zawodnicy Gambit pokazali się z dobrej strony, by powrócić do meczu i to się udało. Co więcej, tak długiego meczu podczas pierwszego dnia turnieju, jeszcze nie było. Jeśli chodzi o dogrywkę to mieliśmy bardzo wyrównane spotkanie, jedna i druga drużyna nie chciała odpuścić i w rezultacie wynik to 31:28 na korzyść drużyny Abaya „H0bbita” Khasenova. Poza tym, dogrywka trwała tyle, co mecz i koniec końców Gambit wygrał 16:13. Działo się.

Gambit Esports vs. Natus Vincere 31:28

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Dziennikarz e-sportowy, piszący na temat Counter-Strike: Global Offensive. Interesuje się e-sportem od pięciu lat. Dodatkowo, uczy się grafiki komputerowej. Pisanie jest jego pasją. W planach na przyszłość ma napisanie poradników oraz książek dotyczących CS:GO, e-sportu, dziennikarstwa. Tylko potrzebuje na to wszystko czasu.

Zobacz także

Split lato 2018

Split lato 2018 w EU i NA LCS – znamy datę rozpoczęcia rozgrywek i harmonogram spotkań

Jak zawsze, po dużym międzynarodowym turnieju w Lidze Legend następuje przerwa w profesjonalnych rozgrywkach. Czas …