niedziela, 18 Lut 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Intel Extreme Masters Oakland 2017: Co się wydarzyło?
IEM_Oakland2017_EventAnnouncement_Website

Intel Extreme Masters Oakland 2017: Co się wydarzyło?

Za nami pierwsze mecze na Intel Extreme Masters Oakland. Co się wydarzyło?

O zaskoczeniu mogą mówić zawodnicy drużyny Astralis, którzy to podczas inauguracji turnieju zostali pokonani przez Szwedów z Ninjas in Pyjamas. Drużyna GeT_RiGhT’a zwyciężyła 16:11. Jest to pierwsza porażka tego zespołu, na tym turnieju. W drugim meczu doszło do konfrontacji pomiędzy Team EnVyUs a SK Gaming. Lepsi okazali się być Brazylijczycy, którzy swoich oponentów pokonali wynikiem 22:20. Francuzi widać, że powrócili do walki, doprowadzili do dogrywki ale niestety, tę dogrywkę przegrali. Trzecie spotkanie, Cloud9 i TheMongolz, zdecydowanie dla Amerykanów, ale TheMongolz wygrało dziewięć rund, tak więc można mówić o meczu jednostronnym, jednak trochę rund rywale „urwali” „Chmurom”. W kolejnym spotkaniu, mogliśmy oglądać mecz ponownie zespołu Ninjas in Pyjamas a po drugiej stronie SK Gaming. Zawodnicy ze Szwecji, mogli wygrać ten mecz, ale nie wygrali. Co więcej, NiP wygrał dwie rundy pistoletowe i mieli wszystko pod kontrolą, jednak drużyna Fallena zrobiła „comeback” z 11:4 na 13:13, doprowadzając do remisu a później wygrywając kolejne trzy rundy i w rezultacie wygrali spotkanie.

Astralis przegrywa kolejne spotkanie

Drużyna z Danii przegrała swój drugi mecz. Ich rywalami byli gospodarze – Cloud9 – co więcej, ten mecz drużynie dev1ce’a kompletnie nie wyszedł. Przegrali na mapie Train 6:16.

– Jestem zaskoczony postawą Astralis. Zespół, który kiedyś był niepokonany, teraz sytuacja ich się zdecydowanie zmieniła. Jeśli przegrają swój kolejny mecz – z Team EnVyUs – pożegnają się z dalszą grą. Natomiast co do gry Ninjas In Pyjamas, całkiem dobrze poradzili sobie z Astralis, szkoda tej porażki z SK Gaming.

 

Komentarze

O Michał „mitchu” Urban

Redaktor, który od czterech lat pisze na temat CS:GO. Interesuje się fotografią, grafiką - amatorsko - lubi czytać gazety komputerowe, ale też i książki. Obecnie zbiera materiały do swojej, pierwszej książki na temat E-Sportu z dużym naciskiem na CS:GO w Polsce i na świecie. Kiedy książka się pojawi? Tego sam nie wie.

Zobacz także

Virtus.pro-comment-817x320

StarLadder i-League StarSeries Season 4: Virtus.pro wygrywa mecz przeciwko MVP.PK

Drugi mecz Virtus.pro na turnieju przeciwko MVP.PK. Początkowo wydawało się, że to nie będzie tak …