piątek, 22 Cze 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / AGO z pierwszą porażką w ESEA Premier
ESEA

AGO z pierwszą porażką w ESEA Premier

Mimo, iż AGO Gaming doskonale radzi sobie w ESEA Premier, musiał kiedyś nastąpić moment, w którym Polacy trafili na kogoś lepiej dysponowanego od nich. Tym kimś była czeska formacja Extatus.

Po dzisiejszym spotkaniu, rozgrywanym na mapie Inferno, AGO musiało ustąpić Czechom na pozycji lidera ESEA Premier, ale wynika to przede wszystkim z faktu, że Extatus ma rozegrane o trzy mecze więcej niż Polacy. Wracając jednak do dzisiejszego spotkania, to przez cały czas jego trwania panowała bardzo zacięta rywalizacja. Zarówno pierwsza pistoletówka, jak i dwie następne rundy należały do Polaków, ale Czesi szybko zabrali się za odrabianie strat, a następnie budowanie coraz większej przewagi. Dopiero po zdobyciu 8 rundy udało się ich na chwilę zatrzymać i zminimalizować straty, co jednak nie oznaczało wygranej połówki – kibice zobaczyli na jej koniec wynik 8:7 dla Extatus. Druga część spotkania była równie wyrównana, co najlepiej ukazuje wynik w „regulaminowym czasie gry” – 15:15. Także dogrywka zapowiadała się na bardzo wyrównaną, bo z wyniku 15:15 zrobiło się 17:17. Rozstrzygnięcie – niestety niekorzystne dla Polaków – nastąpiło dopiero w dwóch ostatnich rundach, po których kibice zobaczyli wynik 19:17 dla Extatus.

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Fortnite 1

Podsumowanie SUPER GAME e-sport w Opolu oraz sezonu 2017/2018!

W miniony weekend zakończył się kolejny etap LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO …