środa, 24 Sty 2018
Home / Artykuły / Studio Jujubee jednym z uczestników i wystawców na targach PGA 2017!
Jujubee

Studio Jujubee jednym z uczestników i wystawców na targach PGA 2017!

Jeżeli bierzecie udział w tegorocznych targach PGA w Poznaniu i szukacie ciekawych gier, o których chcielibyście dowiedzieć się więcej bezpośrednio od twórców, zapraszamy serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy Jujubee w pawilonie 5A, przy stoisku nr. 47!

Jujubee podczas zamkniętej prezentacji pokaże przedpremierowo grywalną wersję symulatora lotniczego Take Off – The Flight Simulator przeznaczoną na komputery osobiste wybranym mediom i partnerom biznesowym. Przedstawiciele mediów i firm z branży będą mieli również okazję
dowiedzieć się więcej o nadchodzącej grze KURSK, a także o Realpolitiks i naszych pozostałych projektach i planach! Jeżeli chcielibyście porozmawiać z nami bezpośrednio za zamkniętymi drzwiami, prosimy o odpowiedź i podanie dogodnego terminu spotkania. Możecie również odwiedzić nas bezpośrednio w pawilonie 5A, na stoisku nr. 47.

Do zobaczenia!

źródło: informacja prasowa

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

wiara lecha

Wiara Lecha utworzyła sekcję esportową

Adam Nowak został pierwszym członkiem nowo-powstałej sekcji esportowej Wiary Lecha. Zawodnik Drużny Wiary Lecha, który …