piątek, 25 Maj 2018
Home / Gry / World of Warships świętuje drugie urodziny!
World of Warships 2

World of Warships świętuje drugie urodziny!

World of Warships jest już na rynku drugi rok. W momencie premiery gra startowała z 10 mapami i 90 okrętami japońskimi i amerykańskimi.

Przez te dwa lata znacząco zwiększyliśmy jej zawartość i każdy z graczy może poprowadzić do morskiej bitwy aż 228 okrętów z 10 krajów (w tym Polski) na 30 mapach! World of Warships przeszło również wydatne zmiany w jakości grafiki i zwiększeniu wydajności, dodano efekty pogodowe jak na przykład burze, a na graczy czekają również misje PvE czy możliwość łączenia się w klany.
„Zespół odpowiedzialny za World of Warships wykonał świetną robotę,” mówi Artur Płóciennik, producent wykonawczy gry. „Współpracujemy blisko ze społecznością, jej uwagi są słyszane, do tej pory wydaliśmy ponad 70 darmowych aktualizacji i mamy duże plany na przyszłość!”
Aby uczcić dwa lata na rynku, do końca września gracze mogą spodziewać fantastycznych wydarzeń w grze. Na stanowiska bojowe!

Z okazji rocznicy przygotowano specjalną infografikę, którą prezentujemy poniżej:

WG_SPB_WoWS_2nd_Anniversary_Infographic_1920x_eu

źródło: informacja prasowa

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Każdy z nas zaczynając przygodę z League of Legends, napotykał na swojej drodze pewnego rodzaju …