czwartek, 21 Wrz 2017
Home / E-Sport / Counter Strike: Global Offensive / Kinguin remisuje z Gambit w ECS Development League
Mistrzów

Kinguin remisuje z Gambit w ECS Development League

Team Kinguin w swoim szóstym spotkaniu w ramach ECS Development League zremisowali z Gambit 1:1. Jednocześnie, mimo największej ilości rozegranych spotkań, pozostają bez zwycięstwa i zamykają tabelę ligi.

Na pewno pozytywnym aspektem spotkania z Gambit było to, że Polacy rozgrywali je krótko po powrocie z Kanady, gdzie jeszcze niedawno występowali w ramach DreamHack Montreal. Szpero opisywał na Twitterze, że była to ich ok. 30 godzina bez snu i z utrzymującym się jet-lagiem. A co do samego spotkania – rozgrywane ono było na mapach Nuke i Overpass. Na Nuke pierwsza połowa należała zdecydowanie do Gambit, które objęło w niej prowadzenie 11:4. Ale po przejściu na stronę CT Polacy zaczęli odzyskiwać stracony dystans – mapy co prawda nie udało się ostatecznie ugrać, ale rozmiary przegranej nie były porażające – mapa zakończyła się wynikiem 12:16 dla Gambit.
Drugie starcie, na Overpass, miało w 1. połowie niemal identyczny przebieg. Z tą tylko różnicą, że nasi zawodnicy zaczynali tym razem po stronie CT. Jednak i tym razem wynik po 1. połowie to 11:4 dla mistrzów krakowskiego Majora. Druga część spotkania była jednak popisem ze strony polskiej formacji, która pozwoliła Gambit dojść do głosu w zaledwie dwóch rundach. Wszystkie pozostałe należały do Kinguin, a cała mapa to wygrana Polaków 16:13.

Team Kinguin vs. Gambit – 1:1 (12:16, 16:13)