wtorek, 19 Cze 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Kinguin remisuje z Gambit w ECS Development League
Mistrzów

Kinguin remisuje z Gambit w ECS Development League

Team Kinguin w swoim szóstym spotkaniu w ramach ECS Development League zremisowali z Gambit 1:1. Jednocześnie, mimo największej ilości rozegranych spotkań, pozostają bez zwycięstwa i zamykają tabelę ligi.

Na pewno pozytywnym aspektem spotkania z Gambit było to, że Polacy rozgrywali je krótko po powrocie z Kanady, gdzie jeszcze niedawno występowali w ramach DreamHack Montreal. Szpero opisywał na Twitterze, że była to ich ok. 30 godzina bez snu i z utrzymującym się jet-lagiem. A co do samego spotkania – rozgrywane ono było na mapach Nuke i Overpass. Na Nuke pierwsza połowa należała zdecydowanie do Gambit, które objęło w niej prowadzenie 11:4. Ale po przejściu na stronę CT Polacy zaczęli odzyskiwać stracony dystans – mapy co prawda nie udało się ostatecznie ugrać, ale rozmiary przegranej nie były porażające – mapa zakończyła się wynikiem 12:16 dla Gambit.
Drugie starcie, na Overpass, miało w 1. połowie niemal identyczny przebieg. Z tą tylko różnicą, że nasi zawodnicy zaczynali tym razem po stronie CT. Jednak i tym razem wynik po 1. połowie to 11:4 dla mistrzów krakowskiego Majora. Druga część spotkania była jednak popisem ze strony polskiej formacji, która pozwoliła Gambit dojść do głosu w zaledwie dwóch rundach. Wszystkie pozostałe należały do Kinguin, a cała mapa to wygrana Polaków 16:13.

Team Kinguin vs. Gambit – 1:1 (12:16, 16:13)

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Fortnite 1

Podsumowanie SUPER GAME e-sport w Opolu oraz sezonu 2017/2018!

W miniony weekend zakończył się kolejny etap LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO …