wtorek, 19 Cze 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Virtus.pro 4. w Mykonos
Mykonos

Virtus.pro 4. w Mykonos

Na czwartym miejscu ukończyli turniej na greckiej wyspie Mykonos zawodnicy Virtus.pro. W meczu o 3. miejsce przegrali z SK Gaming 2:1.

Mecz rozgrywany był na mapach Train, Cobblestone oraz Inferno. Train, który niegdyś był jedną z najlepiej opracowanych przez Polaków map, w tym starciu miał w pierwszej połowie niezwykle wyrównany przebieg. Stronę TT Polacy zakończyli z wynikiem 8:7. Niestety po zamianie stron nastąpiła w naszej grze spora katastrofa i VP jako antyterroryści wygrało tylko jedną rundę, przy aż 9 zdobytych przez Brazylijczyków. Podobny przebieg, ale tym razem na naszą korzyść, miała druga mapa. Tutaj w pierwszej połowie, grając po stronie CT wyszliśmy na prowadzenie 9:6, by w drugiej części zmiażdzyć zawodników SK aż 7 do 1. Niestety decydująca o brązowym medalu mapa Inferno to znowu niemoc Polaków, którzy pierwszą połowę, po stronie TT zakończyli z bilansem aż 3:12, tak więc druga część mapy była już tylko formalnością. Tutaj również zdobyliśmy trzy punkty, przy czterech dla SK, które zakończyły spotkanie. Za 4. miejsce Polacy zgarnęli na Mykonos 23.500 dolarów.

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Fortnite 1

Podsumowanie SUPER GAME e-sport w Opolu oraz sezonu 2017/2018!

W miniony weekend zakończył się kolejny etap LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO …