środa, 22 Lis 2017
Home / E-Sport / Counter Strike: Global Offensive / Virtus.pro 4. w Mykonos
Mykonos

Virtus.pro 4. w Mykonos

Na czwartym miejscu ukończyli turniej na greckiej wyspie Mykonos zawodnicy Virtus.pro. W meczu o 3. miejsce przegrali z SK Gaming 2:1.

Mecz rozgrywany był na mapach Train, Cobblestone oraz Inferno. Train, który niegdyś był jedną z najlepiej opracowanych przez Polaków map, w tym starciu miał w pierwszej połowie niezwykle wyrównany przebieg. Stronę TT Polacy zakończyli z wynikiem 8:7. Niestety po zamianie stron nastąpiła w naszej grze spora katastrofa i VP jako antyterroryści wygrało tylko jedną rundę, przy aż 9 zdobytych przez Brazylijczyków. Podobny przebieg, ale tym razem na naszą korzyść, miała druga mapa. Tutaj w pierwszej połowie, grając po stronie CT wyszliśmy na prowadzenie 9:6, by w drugiej części zmiażdzyć zawodników SK aż 7 do 1. Niestety decydująca o brązowym medalu mapa Inferno to znowu niemoc Polaków, którzy pierwszą połowę, po stronie TT zakończyli z bilansem aż 3:12, tak więc druga część mapy była już tylko formalnością. Tutaj również zdobyliśmy trzy punkty, przy czterech dla SK, które zakończyły spotkanie. Za 4. miejsce Polacy zgarnęli na Mykonos 23.500 dolarów.