czwartek, 23 Lis 2017
Home / E-Sport / Counter Strike: Global Offensive / CLG bierze odwet za piątkową porażkę – Kinguin odpada z DreamHack Montreal
DreamHack Open Montreal 2017

CLG bierze odwet za piątkową porażkę – Kinguin odpada z DreamHack Montreal

Turniej DreamHack Montreal znowu postawił naprzeciw siebie Kinguin oraz amerykańskie CLG. Tym razem jednak górą byli Amerykanie.

CLG bardzo szybko otrząsnęło się po pierwszym spotkaniu z Kinguin. Drugi mecz tych drużyn zamknął się w dwóch mapach – Train oraz Mirage. Obie mapy miały podobny przebieg, to znaczy w pierwszej połowie Amerykanie tworzyli sobie olbrzymią przewagę, którą Kinguin w drugiej starali się niwelować. I choć w obu przypadkach Polacy zbliżali się na dystans pozwalający nazwać te starcia względnie wyrównanymi, to jednak za każdym razem zabrakło nieco szczęścia i skuteczności by wydrzeć przeciwnikom zwycięstwo. Tym samym to CLG trafia do fazy play-off, natomiast Polacy niestety wracają do domu.

Team Kinguin vs. CLG – 0:2 (11:16, 10:16)

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

600px-DHOpen2017

Grupy podczas DreamHack Open Winter 2017

ZNAMY GRUPY DreamHack Open Winter 2017 Już w następny piątek, to jest pierwszego grudnia, rozpocznie …