poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / Esport / Mistrzostwa eSportowe Twister Cup 2017 w mobilnych czołgach!
Twister Cup

Mistrzostwa eSportowe Twister Cup 2017 w mobilnych czołgach!

World of Tanks Blitz ogłasza eSportowe mistrzostwa o nazwie Twister Cup 2017. 4 najlepsze drużyny rozgrywek z regionu Europy, obu Ameryk, Azji i Rosji zmierzą się na żywo 11 listopada w Mińsku na Białorusi przed zgromadzoną publicznością. Stawką jest tytuł mistrzoswski w mobilnym World of Tanks Blitz oraz 30 000 dolarów do podziału.

„Dzięki eSportowi dajemy graczom możliwość sprawdzenia swoich umiętności z ludźmi z całego świata,” mówi Daria Klimchuk, manager eSportu. „Twister Cup w 2016 był swietnym doświadczeniem, w tym roku planujemy aby był jeszcze większy i jeszcze ciekawszy.”

We wrześniu zaczną się eliminacje online do zawodów głównych. Będą trwały one około miesiąca łącznie. Zainteresowane drużyny składające się z 7 graczy wezmą udział w 4 tygodniowych rozgrywkach, które wyłonią reprezentantów regionów. Dla Europy rozgrywki wystartują 22 wrzesnia. Inną droga do otrzymania kwalifikacji do eliminacji jest dzika karta, tę otrzyma najlepszy klan w raningu w danym regionie. Widzowie będą mogli zdobyc wejściówki na to wydarzenie, szczegóły podamy wkrótce. Więcej informacji o Twister Cup i World of Tanks Blitz na stronie oficjalnej pod adresem https://wotblitz.eu/.

Zwiastun rozgrywek:

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

DXerxuzXcAcBTFe

Roszady w FaZe Clan oraz Fnatic!

W piątek, 25 maja dwie czołowe organizacje ogłosiły odświeżenie swoich składów. „Olofmeister” powraca do gry …