czwartek, 24 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Izako Boars ogłasza współpracę z ASUS Republic of Gamers
Izako Boars

Izako Boars ogłasza współpracę z ASUS Republic of Gamers

ASUS Republic of Gamers, znany producent sprzętu dla graczy, podpisał umowę sponsorską z Izako Boars, organizacją esportową stworzoną przez Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Podopieczni najpopularniejszego streamera w Polsce mogą liczyć na wsparcie w postaci sprzętu komputerowego najwyższej klasy.

Zawodnicy Izako Boars będą korzystali m.in. z laptopów gamingowych ASUS ROG STRIX GL502 w dwóch wersjach kolorystycznych Myst Black i Titanium Armor. Przenośne komputery wyposażone są w procesory 7 generacji Intel® Core™ i7, karty graficzne NVIDIA® GeForce® GTX1070 oraz matryce 120 Hz z technologią G-SYNC™. Ponadto ich stanowiska uzupełnią słuchawki ROG CENTURION i podkładki ROG SHEAT. O świeżo ogłoszonej współpracy w ciepłych słowach wypowiedział się właściciel organizacji, Piotr Skowyrski: “Po sukcesie w turnieju ASUS ROG Join The Republic Community Challenge i przygodzie, którą zapewnił nam ASUS Republic of Gamers cieszę się, że dołączają do projektu Izako Boars.” ASUS Republic of Gamers jest czwartym sponsorem, który pojawi się na koszulkach Izako Boars. Wcześniej wsparcie zapewnili marka orzeźwiających napojów Sprite, producent kropli do oczu HYLO-CARE oraz największy legalny polski bukmacher STS. Organizacja Izako Boars swoje korzenie czerpie z organizowanego przez ASUS Republic of Gamers turnieju Join the Republic Community Challenge. To właśnie tam narodził się trzon składu, który następnie został uzupełniony o dwóch doświadczonych zawodników. Podczas finałowego turnieju rozgrywanego w Szwecji reprezentacja Polski pod przywództwem Izaka pokonała Niemców, Francuzów oraz gospodarzy imprezy.
Oficjalna prezentacja zespołu miała miejsce w marcu podczas Intel Extreme Masters na stoisku Sprite. Od tego czasu zespół wziął udział w wielu turniejach zarówno online jak i offline. Do aktualnych sukcesów bez wątpienia możemy zaliczyć pierwsze miejsce na Lordi’s Game Cup czy też trzecie miejsce w ESL Mistrzostwach Polski.

źródło: informacja prasowa

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Split lato 2018

Split lato 2018 w EU i NA LCS – znamy datę rozpoczęcia rozgrywek i harmonogram spotkań

Jak zawsze, po dużym międzynarodowym turnieju w Lidze Legend następuje przerwa w profesjonalnych rozgrywkach. Czas …