wtorek, 19 Cze 2018
Home / Artykuły / Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – Operacja Blood Orchid dostępna od 5 września
Blood Orchid

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – Operacja Blood Orchid dostępna od 5 września

W dniu wczorajszym firma Ubisoft® ogłosiła, że OPERACJA BLOOD ORCHID, dodatkowa zawartość roku 2, sezonu 3 do Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege UKAŻE SIĘ 5 WRZEŚNIA na komputerowym systemie rozrywki Playstation®4, Xbox One i Windows PC.

Mapa „Park rozrywki” będzie dostępna bez dodatkowych opłat dla wszystkich graczy. Począwszy od 5 września, posiadacze przepustki sezonowej zyskają dostęp do trojga nowych operatorów – W TYM PIERWSZEGO POLSKIEGO OPERATORA Z JEDNOSTKI GROM – oraz ich unikatowych skórek broni. Wszyscy pozostali gracze będą mogli odblokować nową zawartość od 12 września, za pomocą Rozgłosu lub Kredytów R6.
Wieńcząca Operację Health, Operacja Blood Orchid będzie największą aktualizacją w historii Tom Clancy`s Rainbow Six Siege. Zawierać będzie poprawki i ulepszenia gry, w tym ulepszony system oświetlenia, odświeżone dane o operatorach, zoptymalizowaną stabilność, skrócone czasy wczytywania oraz mniejsze obciążenie pamięci. W okolicy premiery Sezonu 3 uruchomione zostaną także nowe, ulepszone serwery, gwarantujące lepszą stabilność, łączność i ogólną wydajność.
Więcej informacji na temat Operacji Blood Orchid znajdą Państwo w załączonej informacji prasowej oraz na stronie rainbow6.ubisoft.com.
Zapraszamy również do obejrzenia zwiastuna Operacji Blood Orchid dostępnego na kanale YouTube Ubisoft Polska:

źródło: informacja prasowa

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Amatorskie organizacje w League of Legends

Amatorskie organizacje w League of Legends

Trudno podważyć to, jak wielką profesjonalizację w kierunku esportu przeżywa League of Legends. Twórcy gry …