piątek, 25 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Porażka Team Kinguin na inaugurację ECS Season 4 Development League
Development League

Porażka Team Kinguin na inaugurację ECS Season 4 Development League

Kiepskie wieści docierają do polskich kibiców CS-a nie tylko z Malmö, gdzie Virtus.pro odpadli wczoraj z turnieju DreamHack Masters. Równie słaby mecz, choć jeszcze bez tak wielkich konsekwencji zagrali dzisiaj zawodnicy Team Kinguin w ramach ECS Season 4 Development League.

Inauguracyjne spotkanie ECS Season 4 Development League Team Kinguin zagrało na drużynę Space Soldiers. Od razu na obronę Polaków należy przyznać, że nie grali w 100% swoim składem – chorego Szpera zastąpił w tym dwumeczu Oskarish. Mimo wszystko jednak rozmiary porażki były potężne, na pierwszej mapie – Cobblestone – Polacy ulegli do 2, na drugiej (Mirage) – do czterech zdobytych rund. Jedyne dwa pukty pierwszego meczu zdobyli w pierwszej jego połowie, grając po stronie CT, na drugiej mapie wygrali co prawda pierwszą pistoletówkę i starali się na początku przejąć inicjatywę, ale szybko zostali sprowadzeni na ziemię – jak tylko Space Soldiers odzyskali prowadzenie w meczu, tak nie oddali go już do samego końca.
Kolejny mecz Polaków w czwartek o godzinie 20:00 na Heroic.

ECS Season 4 Development League
Team Kinguin vs. Space Soldiers – 2:16, 4:16

fot. fan page Team Kinguin

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Split lato 2018

Split lato 2018 w EU i NA LCS – znamy datę rozpoczęcia rozgrywek i harmonogram spotkań

Jak zawsze, po dużym międzynarodowym turnieju w Lidze Legend następuje przerwa w profesjonalnych rozgrywkach. Czas …