Counter Strike: GO
28.08.2017 19:35

repo kończy współpracę z Izako Boars

Bez wątpienia Karol „repo” Cybulski to jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny CS:GO. W ostatnim czasie najbardziej jest znany z dość kontrowersyjnych wypowiedzi oraz tego, że od początku 2016 roku trudno było mu zagrzać miejsca w jakiejś drużynie na dłużej.

Wyjątkiem była jego gra dla PRIDE, która trwała niemal dokładnie pół roku. Jednak pożegnanie nastąpiło w dość niejasnych i raczej burzliwych okolicznościach. Od marca tego roku repo grał dla Izako Boars, gdzie pełnił m.in. rolę In Game Leadera. Wczoraj jednak, po przegranym spotkaniu Izako Boars z PACT w ramach CSBETGO CUP, repo poinformował, że kończy swoją przygodę z Dzikami Izaka. Przez chwilę panowała niepewność, czy aby nie jest to jedynie żart, jednak w kolejnych godzinach zaczęły się pojawiać oficjalne potwierdzenia tej informacji – tak ze strony samego zainteresowanego jak i drużyny. Powodem rezygnacji z jego strony ma być brak szerszych perspektyw przed drużyną i brak „chemii” między zawodnikami. Ognia całej sytuacji dodaje fakt, że po ujawnieniu tej informacji przez repo dość niepochlebnie wyraził się o nim jego – były już – kolega z drużyny, czyli NEEX. W odpowiedzi NEEX został „publicznie” usunięty z grona znajomych Karola Cybulskiego na facebooku. Wczoraj jeszcze mówiło się o tym, że dogra on z kolegami mecze aktualnego sezonu ESL Mistrzostw Polski, ale w obliczu narastającego jak widać konfliktu w drużynie stało się to chyba niemożliwe, bo w najbliższych spotkaniach ESL MP zamiast repo w składzie pojawić ma się ToM223.
Odejście repo to kolejna – po wyjeździe za granicę STOMP’a – strata dla drużyny Dzików Izaka. Jak wpłynie ona na losy drużyny? O tym zapewne przekonamy się już wkrótce.

fot. nagłówka: STS