czwartek, 24 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / AGO Gaming o włos od awansu do ELeague Premier

AGO Gaming o włos od awansu do ELeague Premier

Rozgrywane dzisiaj kwalifikacje do ELeague Premier 2017 mogły okazać się jednymi z najbardziej niezwykłych, a to za sprawą świetnie spisujących się w nich zawodników AGO Gaming.

Polacy przez niemal cały czas trwania kwalifikacji prezentowali doskonałą formę, pokonując nawet drużyny notowane dużo wyżej od nich. Koronnym przykładem powinien tu być pierwszy mecz Polaków, z Gambit, wygrany przez AGO Gaming 16:14. Później przyszła pora na Vega Squadron, z którymi AGO wygrało wynikiem 2:0. Tym sposobem dostali się oni do finału kwalifikacji, w którym spotkali się z Heroic. Tutaj jednak zabrakło być może szczęścia, być może umiejętności, a może zgrania? Trudno powiedzieć, w każdym razie AGO przegrywając z Heroic 0:2 odpadło z kwalifikacji i straciło szansę na awans do turnieju głównego, aczkolwiek pozostawili za sobą całkiem niezłe wrażenie i na pewno zostali zapamiętani jako jedna z ważniejszych drużyn tych kwalifikacji.
Oprócz Heroic do ELeague Premier awansowali zawodnicy EnVyUs.

AGO Gaming vs. Gambit – 16:14
AGO Gaming vs. Vega Squadron – 2:0 (16:8, 16:7)
AGO Gaming vs. Heroic – 0:2 (8:16, 1:16)

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Split lato 2018

Split lato 2018 w EU i NA LCS – znamy datę rozpoczęcia rozgrywek i harmonogram spotkań

Jak zawsze, po dużym międzynarodowym turnieju w Lidze Legend następuje przerwa w profesjonalnych rozgrywkach. Czas …