czwartek, 24 Maj 2018
Home / Artykuły / Staw czoła niebezpieczeństwom Nowego Świata w dniu premiery aktualizacji Cienie Argusa
Cienie Argusa

Staw czoła niebezpieczeństwom Nowego Świata w dniu premiery aktualizacji Cienie Argusa

W aktualizacji Cienie Argusa bohaterowie zostaną poddani wyjątkowej próbie. Wyruszą do walki na planetę Argus, która jest źródłem potęgi Legionu i zarazem jego najpotężniejszą twierdzą.

Argus, dawna ojczyzna Dranei, został przekształcony mocą plugawej magii spaczenia i unosi się złowieszczo nad Azeroth, wzywając bohaterów do pomszczenia poległych towarzyszy. W Cieniach Argusa gracze będą mogli:

* Udać się na nową, wrogą planetę Argus i po raz pierwszy badać wypaczoną przez moc Legionu pradawną ojczyznę Dranei.
* Połączyć siły z Armią Światłości, oddziałem zaginionych wojowników walczących z Legionem, oraz dwoma dawnymi czempionami Azeroth: Allerią Bieżywiatr oraz Turalyonem, których uważano za zaginionych od czasu ostatniej krucjaty Legionu na Azeroth.
* Odkrywać trzy różne regiony Argusa, czyli pooraną spaczeniem powierzchnię planety – Krokuun, unoszące się w powietrzu starożytne ruiny miasta eredarów – Mac’Aree oraz rdzeń planety – Pustkowia Antoran (Antoran Wastes).
* Podbić Siedzibę Triumwiratu (Seat Of The Triumvirate, Nowe Podziemia), starożytny ośrodek kultury Dranei, wspólnie zarządzany niegdyś przez Velena, Kil’jaedena oraz Archimonda.
* Modyfikować swoje Artefakty za pomocą Tygla Światła Otchłani (Netherlight Crucible).
* Zzamknąć Punkty Inwazji Legionu na inne światy.
* Przejąć kontrolę nad statkiem Dranei oraz podróżującą bazą zwaną Vindicaar.
* …i wiele więcej.

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Amatorskie organizacje w League of Legends

Amatorskie organizacje w League of Legends

Trudno podważyć to, jak wielką profesjonalizację w kierunku esportu przeżywa League of Legends. Twórcy gry …