czwartek, 24 Maj 2018
Home / Artykuły / Ubisoft zapowiada Przepustkę Sezonową dla Mario+Rabbids®: Kingdom Battle
Ubisoft

Ubisoft zapowiada Przepustkę Sezonową dla Mario+Rabbids®: Kingdom Battle

Firma Ubisoft ogłosiła plan popremierowy dla gry Mario + Rabbids Kingdom Battle, na który złożą się nowe bronie, wyzwania w trybie jednego gracza, mapy do trybu kooperacji oraz nowe zadania fabularne.

Nabywcy Przepustki Sezonowej będą mogli pobrać 3 pakiety DLC:

· W momencie premiery gry udostępnionych zostanie 8 unikatowych steampunkowych broni – każda z nich będzie charakteryzować się różnymi wartościami. Pakiet będzie dostępny ekskluzywnie dla posiadaczy przepustki sezonowej.
· Tej jesieni gracze będą mogli sprawdzić swoje siły w nowych wyzwaniach dostępnych dla trybów pojedynczego gracza oraz nowych mapach w trybie kooperacji.
· W roku 2018 gracze będą mogli zagrać w nowe misje fabularne.

Przepustka sezonowa kosztować będzie 19.99€. Będzie można ją kupić już 29 sierpnia.

Mario + Rabbids Kingdom Battle® to gra wideo opowiadająca o przygodach jednego z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów, Mario, a także grupy zwariowanych Królików, którzy razem łączą szeregi w walce o uratowanie grzybowego królestwa. Mario + Rabbids Kingdom Battle® ukaże się wyłącznie na konsoli Nintendo Switch™ w dniu 29 sierpnia.

źródło: informacja prasowa

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Amatorskie organizacje w League of Legends

Amatorskie organizacje w League of Legends

Trudno podważyć to, jak wielką profesjonalizację w kierunku esportu przeżywa League of Legends. Twórcy gry …