poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / Esport / Bardzo dobry start Av3k’a na Quake World Championship
Quake World Championship

Bardzo dobry start Av3k’a na Quake World Championship

Maciej „Av3k” Krzykowski, od niedawna reprezentujący barwy Virtus.pro, bardzo dobrze wystartował w Quake World Championship na tegorocznym QuakeCon’ie.

Polak odniósł pierwsze sukcesy zarówno singlowo – w turnieju Duela, jak i drużynowo – na turnieju Sacrifice. W trybie Duel, w swoim pierwszym starciu pokonał australijskiego zawodnika Fraze’a 2:0, a dzisiaj pokonał Amerykanina Vedmedika oraz Australijczyka JAMastroboy’a – obu wynikiem 2:1, tym samym zapewniając sobie awans do fazy play-off! Natomiast w trybie Sacrifice drużyna Polaka – The Defendants – po dwukrotnym pokonaniu OnTime oraz przegranej z NOTOFAST awansowali z fazy grupowej do półfinałów, gdzie zmierzą się z 2z. Drabinki rozgrywek obu trybów można śledzić tutaj:

A mecze na żywo można oglądać na oficjalnym kanale Quake Champions na Twitchu.

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

DXerxuzXcAcBTFe

Roszady w FaZe Clan oraz Fnatic!

W piątek, 25 maja dwie czołowe organizacje ogłosiły odświeżenie swoich składów. „Olofmeister” powraca do gry …