czwartek, 24 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Kinguin zagra w ECS Development League
Development

Kinguin zagra w ECS Development League

Podejść Kinguin do ECS Development League było kilka, do tej pory kończonych niepowodzeniami. Najwyższa jednak pora na kolejne – Polacy po raz kolejny awansowali do tego turnieju.

Wczorajszego wieczora Polaków czekały dwa spotkania o awans do ECS Development League. W pierwszym meczu – z zespołem x6tence – wygrali dość gładko 2:0 (16:8, 16:10). Dużo bardziej wymagający przeciwnik – przynajmniej teoretycznie – czekał na nich w drugim spotkaniu. Była to ekipa Red Reserve, prowadzona przez Maikelele. Napisałem „teoretycznie” bo tak naprawdę mecz z Red Reserve okazał się być jeszcze łatwiejszy niż pierwsze wczorajsze spotkanie. Mapy zakończyły się wynikami 7:16 na Mirage oraz 5:16 na Inferno.
Aktualna lista uczestników ECS Development League prezentuje się tak:

  • Team Kinguin
  • Fragsters
  • Tricked Esport
  • LDLC.com

Do obsadzenia są jeszcze cztery sloty, ale dostaną je drużyny poprzez zaproszenia. Start rozgrywek zaplanowano na przyszły tydzień, konkretnie 29 sierpnia. W tym samym turnieju – a precyzyjnie mówiąc w barażach – wezmą udział m.in. zawodnicy Virtus.pro.

Wyniki Team Kinguin w kwalifikacjach do ECS Development League:

Team Kinguin vs, x6tence – 2:0 (16:8, 16:10)
Team Kinguin vs. Red Reserve – 2:0 (16:7, 16:5)

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Split lato 2018

Split lato 2018 w EU i NA LCS – znamy datę rozpoczęcia rozgrywek i harmonogram spotkań

Jak zawsze, po dużym międzynarodowym turnieju w Lidze Legend następuje przerwa w profesjonalnych rozgrywkach. Czas …