czwartek, 24 Maj 2018
Home / Artykuły / Fat Dog Games na PAX West w Seattle!
PAX West

Fat Dog Games na PAX West w Seattle!

Fat Dog Games, polski wydawca gier, potwierdził swój udział w PAX Seattle 2017. PAX West odbywa się w Seattle i jest jednym z dwóch największych wydarzeń gamingowych w Stanach Zjednoczonych. Wydarzenie, w skład którego wchodzą koncerty, tematyczne powierzchnie gamingowe, konferencje oraz stoiska z grami przyciąga każdego roku tysiące odwiedzających. PAX West w tym roku odbędzie się w dniach 1-4 sierpnia 2017.

Fat Dog Games przedstawi część produkcji ze swojego portfolio:

Futurust – przygodowa, steampunkowa gra point ‘n’ click z ręcznie rysowanymi grafikami, której akcja odbywa się w świecie, gdzie cywilizacja ludzka została zastąpiona przez urocze, skrzypiące roboty. Exorder – taktyczna gra turowa podobna do serii Advance Wars, Ancient Empires II czy X-COM. Wyróżnia ją piękna, kolorowa grafika oraz bohaterowie, których zapamiętacie na długo. The Chronicles of Nyanya – klasyczna gra RPG pełna dramatu, humoru, nielinearnych misji z wieloma sposobami ukończenia i przede wszystkim – kotów. Tak, dużo kotów.
War Builder League – strategiczna gra multiplayer w stylu shootera “Build ‘Em Up”, z możliwością konstruowania własnych maszyn wojennych oraz wykorzystywania ich w efektownych, elektronicznych bitwach, stworzona przez Rafała Włoska, Lead Designera “This War of Mine”. Dream Alone – niezwykle klimatyczna platformówka 2D łącząca klasyczną rozgrywkę ze śmiertelnymi pułapkami, mroczną fabułą, stylem noir oraz unikalnymi supermocami głównego bohatera. Professional Offroad Transport Simulator – gra z popularnego gatunku symulatorów, łącząca ciężkie ładunki z offroadem. Sprawdź swoje umiejętności w ciężkim, wymagającym terenie prowadząc najmocniejsze maszyny.
Wszystkich zainteresowanych sprawdzeniem naszych produkcji, lub po prostu przybiciem piątki, Fat Dog Games zaprasza na stoisko numer 6003, na poziomie 6. Goście będą mogli zagrać we wszystkie gry na sprzęcie SteelSeries.

źródło: informacja prasowa

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Amatorskie organizacje w League of Legends

Amatorskie organizacje w League of Legends

Trudno podważyć to, jak wielką profesjonalizację w kierunku esportu przeżywa League of Legends. Twórcy gry …