piątek, 25 Maj 2018
Home / Gry / Krótki film animowany „Przy kominku” zaprasza graczy do świata gry Hearthstone®
Hearthstone®

Krótki film animowany „Przy kominku” zaprasza graczy do świata gry Hearthstone®

Niezwykle popularna, cyfrowa gra karciana spółki Blizzard Entertainment ożyje w serii wspaniałych, animowanych filmach krótkometrażowych oraz komiksów.

Dzisiaj spółka Blizzard Entertainment zaprezentowała „Przy kominku”, nowy animowany film krótkometrażowy w konwencji musicalu, który opowiada historię tajemniczej Karczmy, gdzie osadzona jest akcja Hearthstone® – niezwykle popularnej, cyfrowej gry karcianej. „Przy kominku” jest szaloną, pełną humoru prezentacją Karczmy i jej gości, a zarazem pierwszym z całej serii krótkich filmów animowanych oraz komiksów, które wciągną graczy w niezwykły świat Hearthstone®.
Karczma to gościnny, pełen ciepła, śmiechu i przyjaznej rywalizacji przybytek, który jest domem dla plejady czarujących postaci ze wszystkich zakątków Azeroth. Spotkać tam można tak barwnych i (w większości) przyjaznych osobników jak poczciwy, stary mag Malto oraz Sierżant, zamieszkująca Karczmę mysz. Barwni goście tej gospody mogą wam przypomnieć graczy w Hearthstone, których poznaliście w prawdziwym życiu – czy są to doświadczeni zawodowcy, czy osoby dopiero stawiające pierwsze kroki w grze, jak nasza młoda protagonistka Ava. W Karczmie każdy znajdzie dla siebie miejsce.
W naszym nowym krótkometrażowym filmie animowanym „Przy kominku”, pragnęliśmy oddać cudowność i magię gry Hearthstone, prezentując gościnne wnętrze Karczmy, jej barwnych gości oraz oczywiście chwytliwą piosenkę – powiedziała Lydia Bottegoni, starsza wiceprezes ds. rozwoju fabuły oraz marki w Blizzard Entertainment. – Nie możemy się doczekać aż w kolejnych miesiącach zaprezentujemy więcej opowieści z Karczmy Hearthstone z udziałem Avy i jej przyjaciół.
Zapraszamy do obejrzenia „Przy kominku” – nowego krótkometrażowego filmu animowanego:

Wcześniej w tym miesiącu spółka Blizzard Entertainment wydała Rycerzy Mroźnego Tronu, najnowsze rozszerzenie do gry Hearthstone. Jest ono dostępne na komputerach z systemami Windows® i Mac®, tabletach z systemami Windows, iOS i Android™ oraz telefonach z systemami iOS i Android. W Rycerzach Mroźnego Tronu gracze szturmują Cytadelę Lodowej Korony, mroźną fortecę Króla Lisza, aby zdobyć przeklętą moc tego władcy o chłodnym usposobieniu.

źródło: informacja prasowa

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Każdy z nas zaczynając przygodę z League of Legends, napotykał na swojej drodze pewnego rodzaju …