piątek, 25 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Podsumowanie NTT System Quersus LG Wakacyjne SUPER GAME e-sport – Wejherowo
Wejherowo

Podsumowanie NTT System Quersus LG Wakacyjne SUPER GAME e-sport – Wejherowo

Ostatnia edycja NTT System Quersus LG Wakacyjne SUPER GAME e-sport w Wejherowskim Centrum Kultury już z nami!

Przez trzy dni gracze z całej Polski rywalizowali w turniejach indywidualnych oraz drużynowych, w których do wzięcia było wiele atrakcyjnych nagród! Drużyny zostały wyłonione z kwalifikacji on-line, szesnaście najlepszych trafiło do Filharmonii Kaszubskiej, by zmierzyć się twarzą w twarz ze swoim przeciwnikiem i zdobyć tytuł mistrza!

Piotr „p1jo” Blok z drużyny, która zwyciężyła, napisał na swoim fanpage’u:
„Lan organizacyjnie na najwyższym poziomie, żadnych opóźnień. Na mikrofonie najlepszy w swoim fachu Jakub „Jaszczur 1337” Socha. Na pewno pojawię się na lanach od SUPER GAME e-sport, bo to sama przyjemność, tym bardziej jak się wygrywa.”

Komentator Jakub „Jaszczur 1337” Socha podsumował w swoim poście turniej tak:
„Event na ogromny plus, organizacja 10/10, atmosfera 10/10 i raczej to nie będzie jedyny event od Super Game, na którym się pojawię.”

 Turnieje zwyciężyli:

Counter-Strike: Global Offensive – 5 versus 5

I miejsce – Molo na zajęcie
II miejsce – FeelMystery
III miejsce – ALSEN-Team.pl

1

Counter-Strike: Global Offensive – 1 versus 1

I miejsce – Mateusz „MAAAAT” Kielar
II miejsce – Kacper Kepke
III miejsce – Dawid Surowiecki

2

FIFA 17 – 1 versus 1

I miejsce – Tomek Szczygiel
II miejsce – Dawid Surowiecki
III miejsce – Kuba Ostrowski

3

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Dziękujemy sponsorom NTT System, NTT Game, HIRO, Quersus, LG Polska, TP-Link, iXXL Studio Reklamy, Power Game E-Sport Drink, Genesis, iDrukarnia.pl oraz Pukawka.pl. Transmisję prowadziła telewizja E-SPORT TV, mecze specjalnie dla Was komentował Jakub „Jaszczur 1337” Socha. Szczególne podziękowania należą się miastu Wejherowo oraz Wejherowskie Centrum Kultury za goszczenie kolejnej edycji wakacyjnego SUPER GAME e-sport!

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Split lato 2018

Split lato 2018 w EU i NA LCS – znamy datę rozpoczęcia rozgrywek i harmonogram spotkań

Jak zawsze, po dużym międzynarodowym turnieju w Lidze Legend następuje przerwa w profesjonalnych rozgrywkach. Czas …