poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Półtora miliona dolarów do podziału na World Electronic Sports Games!
World Electronic Sports Games

Półtora miliona dolarów do podziału na World Electronic Sports Games!

W świecie CS: GO były już turnieje z pulami wysokości miliona dolarów, ale organizatorzy turnieju World Electronic Sports Games ogłaszają, że w ich kolejnym turnieju drużyny po raz kolejny będą mogły podzielić między siebie aż półtora miliona dolarów.

Warunek – drużyna biorąca udział w World Electronic Sports Games może być złożona jedynie z zawodników jednego kraju – tak jak w przypadku Virtus.pro czy G2 Esports. Zwycięzca zgarnie z tej puli aż 800 tysięcy, nagrodami finansowymi zostanie obdarowane więcej drużyn niż w poprzedniej edycji – wtedy było ich osiem, teraz będzie to 16 ekip. Przypomnijmy, że na poprzedniej edycji wygrało Team EnVyUs.  Oprócz rywalizacji mężczyzn zorganizowany również zostanie turniej kobiet, tam pula nagród wyniesie 170 tysięcy dolarów. Turniej finałowy odbędzie się w marcu przyszłego roku i wezmą w nim udział 32 zespoły. Wcześniej odbędą się kwalifikacje krajowe i regionalne. Szczegółowe warunki rejestracji do kwalifikacji w Europie i Amerykach znajdują się tutaj. Nasz kontynent ma 12 miejsc do podziału, Ameryki – 7 slotów. Za zajęcie od 1 do 8 miejsca w obu tych turniejach kwalifikacyjnych również przewidziano gratyfikacje finansowe.

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

DXerxuzXcAcBTFe

Roszady w FaZe Clan oraz Fnatic!

W piątek, 25 maja dwie czołowe organizacje ogłosiły odświeżenie swoich składów. „Olofmeister” powraca do gry …