wtorek, 22 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / PRIDE przegrywa walkę o awans na ASUS ROG Masters 2017
ASUS

PRIDE przegrywa walkę o awans na ASUS ROG Masters 2017

Zawodnicy PRIDE mogli po wczorajszych spotkaniach w ramach kwalifikacji do ASUS ROG Masters 2017 być w bardzo dobrych nastrojach. Po trzech spotkaniach zajmowali drugie miejsce w grupie i nadal mieli szansę na wyjście z niej. Niestety, finalnie nie podołali zadaniu utrzymania tej pozycji.

W piątek PRIDE miało do rozegrania dwa spotkania – z fińskim HAVU oraz portugalskim AlienTech. Aby awansować do dalszej fazy kwalifikacji musieli oba te spotkania wygrać. O ile jednak AlienTech udało się Polakom pokonać, o tyle we wcześniejszym spotkaniu z HAVU nie poszło nam tak szczęśliwie, mecz ten polska formacja przegrała 14:16. I to pomimo prowadzenia uzyskanego w pierwszej połowie, którą kończyliśmy z wynikiem 9:6. W drugiej jednak finowie zdobyli aż 10 punktów, przy pięciu zainkasowanych przez Polaków i finalnie to oni oraz francuskie LDLC awansowało z naszej grupy. W drugiej najlepsze okazały się ekipy x6tence oraz PANTHERS.

Piątkowe spotkania PRIDE w kwalifikacjach ASUS ROG Masters 2017:

PRIDE vs. HAVU – 14:16
PRIDE vs. AlienTech – 16:12

Klasyfikacja naszej grupy:

ASUS

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Źródło: Virtus.pro Facebook

Virtus.pro zagra w turnieju Adrenaline Cyber League w Rosji

Virtus.pro powraca do gry w turniejach. Pierwszym z nich będzie wyjazd do Rosji, gdzie Polacy …