poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / Esport / Wargaming dostaczy eSportowe wydarzenia na żywo i materiały wideo na życzenie milionom fanów na Facebooku
Wargaming

Wargaming dostaczy eSportowe wydarzenia na żywo i materiały wideo na życzenie milionom fanów na Facebooku

Wargaming głoasza plany dostarczenia ponad 1000 godzin najwyższej jakości treści wideo przez Facebook Live oraz materiałów na życzenie, aby dotrzeć do milionów graczy na całym świecie.

Na facebookowych stronach Wargamingu gracze i fani będą mogli wejść w świat streamów z gier, dowiedzieć się więcej o nowościach, wziąć udział w wywiadach z popularnymi streamerami, jak również będą mieli dostęp do opublikowanych wcześniej materiałów. Wargaming będzie również streamował wydarzenia esportowe, wliczając w to zawody regionalne i globalne w World of Tanks.

“Już w tej chwili Wargaming jest niesamowitym twórcą treści wideo na Facebooku i cieszymy się na jeszcze bliższą współpracę,” mówi Bob Slinn, szef partnerstw regionu EMEA w Facebooku.”World of Tanks, World of Warplanes, World of Warships mają jedne z najbardziej popularnych społeczności na Facebooku i czekamy na kolejne kreatywne pomysły aby zbliżyć fanów do gry jeszcze bardziej.”

Przygotowywanie unikatowych materiałów na Facebooka było dla nas oczywistym krokiem,” mówi Jamy Nigri, starszy wice prezes rozwoju komercyjnego w Wargaming. „Niedługo pokażemy nowe sposoby interakcji z naszą społecznością, która liczy obecnie ponad 3.9 miliona fanów na Facebooku. Zadowoleni gracze to nasza mantra i cieszymy się, że możemy wchodzić z nimi w interakcję przez Facebooka.”

źródło: informacja prasowa

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

DXerxuzXcAcBTFe

Roszady w FaZe Clan oraz Fnatic!

W piątek, 25 maja dwie czołowe organizacje ogłosiły odświeżenie swoich składów. „Olofmeister” powraca do gry …