czwartek, 24 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / PRIDE na 2. miejscu swojej grupy w kwalifikacjach ROG MASTERS 2017
ASUS

PRIDE na 2. miejscu swojej grupy w kwalifikacjach ROG MASTERS 2017

Przyzwoity start w kwalifikacjach do turnieju ASUS ROG Masters 2017 zaliczyła wczoraj drużyna PRIDE. Z bilansem dwóch wygranych i jednej porażki zajmują aktualnie drugie miejsce w swojej grupie.

Walkę o awans do finałów ASUS ROG Masters PRIDE zaczęło od bezproblemowego rozprawienia się z ekipą NASR.Risky, wywodzącą się z Bliskiego Wschodu. Po pokonaniu ich 16:6 Polacy mieli zmierzyć się z belgijską drużyną Nexus, ale problemy techniczne sprawiły, że nasi przeciwnicy musieli oddać to spotkanie walkowerem. Nie było to zresztą jedyne oddane przez nich spotkanie – Belgom nie udało się rozegrać wczoraj ani jednego meczu, skutkiem czego zajmują aktualnie ostatnie miejsce w grupie. W ostatnim wczorajszym spotkaniu PRIDE zmierzyło się z zespołem LDLC. Tutaj niestety nie było już tak prosto i ostatecznie musieliśmy uznać wyższość przeciwnika, przegrywając 6:16.

Aktualnie sytuacja w naszej grupie przedstawia się następująco:

ASUS ROG Masters 2017
fot. HLTV

Wyniki PRIDE:
PRIDE vs. NASR.Risky – 16:6
PRIDE vs. Nexus – 1:0 (walkower dla PRIDE)
PRIDE vs. LDLC – 6:16

Dzisiejsze spotkania Polaków:
17:00 – HAVU vs. PRIDE
21:00 – AlienTech vs. PRIDE

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Split lato 2018

Split lato 2018 w EU i NA LCS – znamy datę rozpoczęcia rozgrywek i harmonogram spotkań

Jak zawsze, po dużym międzynarodowym turnieju w Lidze Legend następuje przerwa w profesjonalnych rozgrywkach. Czas …