środa, 21 Mar 2018
Home / Gry / Trasa Cytadeli Korony Lodów Króla Lisza biegnie przez Polskę
HS_FROZEN_TRUCK_VARSOVIE

Trasa Cytadeli Korony Lodów Króla Lisza biegnie przez Polskę

Arthas serwuje różne przerażające smaki w ramach trasy Cytadeli Korony Lodów Króla Lisza. Czy wytrzymasz chłód… Rożka Mrozu?

Świętując premierę najnowszego rozszerzenia do Hearthstone Rycerze Mroźnego Tronu, Blizzard rozdaje graczom z całej Europy darmowe lody w dniach 11–26 sierpnia. Tematyczna ciężarówka w drodze na Gamescom 2017 zatrzyma się także w Warszawie!

21 sierpnia w godz. 12:00-20:00 zapraszamy miłośników lodów do próbowania zabójczo pysznych deserów do centrum handlowego Arkadia (al. Jana Pawła II 82).

Dla odwiedzających będą przygotowane rożki oraz mrożone napoje, a także darmowe Wi-Fi, dzięki któremu można rozegrać kilka partyjek w Hearthstone. Na miejscu będą również obecni cosplayerzy oraz ogromna ramka karty do Hearthstone, więc zachęcamy do fotografowania. Zdjęcia można udostępniać w mediach społecznościowych z tagiem #IceCreamCitadel, żeby zyskać szansę wygrania różnych gadżetów.

Do zobaczenia!

Komentarze

O Piotr "piotrex41" Krzysztofik

Programista, grafik, webdeveloper. Od czasu do czasu lubi zagrać w jakąś grę. Na portalu zajmuje się głównie zapleczem technicznym.

Zobacz także

Maiev_Homescreen

Trwa Księżycowe Święto, a do Nexusa przybyła Maiev Pieśni Cienia

W Heroes of the Storm rozpoczęły się łowy wraz z przybyciem do Nexusa Maiev Pieśni …