poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / Artykuły / milosz93 zasila szeregi dywizji FIFA Legii Warszawa!
milosz93

milosz93 zasila szeregi dywizji FIFA Legii Warszawa!

Wygląda na to, że Legia Warszawa całkiem poważnie myśli o wzmocnieniach nie tylko swojej drużyny w Ekstraklasie ale i swojej esportowej dywizji FIFA. Niedawno ogłoszono, że jej barwy przywdzieje niezwykle utalentowany zawodnik, o którym pisaliśmy niedawno – Miłosz „milosz93” Bogdanowski.

milosz93 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utalentowanych zawodników FIFA w Polsce. Wygrał m.in. oba dotychczas rozegrane sezony PlayStation League oraz Mistrzostwo Polski FIFA 17 Ultimate Team. Jak do tej pory najbardziej znany był ze swojej gry w barwach ALSEN Team, ale niedawno – dość niespodziewanie dla całej sceny FIFA w naszym kraju – ogłosił, że jego przygoda z ALSEN dobiega końca. Teraz znamy jeden z powodów – musiała nim być propozycja ze stołecznego klubu. Oto co miał do powiedzenia milosz93 podczas krótkiego wywiadu, jakiego udzielił oficjalnemu kanałowi Legii Warszawa na Youtube po ogłoszeniu oficjalnej informacji o jego zatrudnieniu:

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Amatorskie organizacje w League of Legends

Amatorskie organizacje w League of Legends

Trudno podważyć to, jak wielką profesjonalizację w kierunku esportu przeżywa League of Legends. Twórcy gry …