wtorek, 19 Cze 2018
Home / Gry / Chwała przez stal. World of Tanks Blitz współpracuje z Warhammer 40,000
Warhammer

Chwała przez stal. World of Tanks Blitz współpracuje z Warhammer 40,000

“Zwycięstwo osiąga się dzięki odwadze” to motto wspólne dla World of Tanks Blitz i Warhammer 40,000. Dzięki najnowszej współpracy, w World of Tanks Blitz pojawi się zawartość w grze inspirowana tym popularnym uniwersum.

Sukces Warhammer 40,000 zaczął się od figurkowej gry bitewnej osadzonej w świecie odległej przyszłości. Przez lata uniwersum rozrosło się na gry wideo, powieści, komiksy I inne dzieła popkultury gromadząc mnóstwo fanów na całym świecie.
„Przez ponad 30 lat Warhammer 40,000 wyrósł na jedno z najbardziej znanych uniwersów z olbrzymią ilością machin wojennych. Możliwosc połaczenia ze wspaniałą grą jaką jest World of Tanks Blitz daje mnóstwo możliwości dla obu stron,” – mówi Jon Gillard, szef licencji w Games Workshop. „World of Tanks Blitz przyniosło wiele niesamowitych współprac w przeszłości,” – dodaje Andrey Ryabovol, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „Warhammer 40,000 ma bogate uniwersum, które otwiera nowe możliwości połaczenia światów. World of Tanks Blitz to miejsce gdzie prawdziwa i alternatywna historia może zetrzeć się na polu bitwy ku uciesze społeczności.”

Następne informacje o współpracy zostaną ogłoszone wkrótce.

źródło: informacja prasowa

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Każdy z nas zaczynając przygodę z League of Legends, napotykał na swojej drodze pewnego rodzaju …