wtorek, 22 Maj 2018
Home / Artykuły / Miłosz „milosz93” Bogdanowski broni mistrzostwa w PlayStation League
milosz93

Miłosz „milosz93” Bogdanowski broni mistrzostwa w PlayStation League

Zakończyły się rozgrywki drugiego sezonu PlayStation League. Mistrzowski tytuł po raz kolejny w swojej karierze wywalczył Miłosz „milosz93” Bogdanowski.

milosz93, grający jeszcze do niedawna w barwach Alsen Team, a aktualnie występujący jako „wolny strzelec”, pokonał w ćwierćfinale Kamila „Riptorka” Soszyńskiego. W meczu rozgrywanym systemem BO3 pewnie wygrał dwa pierwsze spotkania i awansował dalej. Tam czekał na niego Damian „damie” Augustyniak – tutaj jednak milosc93 zaczął od porażki, wygrał dopiero kolejne dwa spotkania i tym samym awansował do wielkiego finału, gdzie czekał na niego Rafał „Wirtuoz” Janowski. Ten jednak w żadnym meczu nie miał zbyt wielkich szans – pierwsze dwa przegrywając do zera, dopiero w trzecim nawiązał walkę, ale ostatecznie musiał uznać wyższość Miłosza przy wyniku 3:2. W ostatecznej klasyfikacji drugiego sezonu za Miłoszem uplasował się Wirtuoz, na trzecim miejscu znalazł się damie, a poza podium sklasyfikowali się kolejno: mRN, Michal-22PL oraz Riptorek. Za wygraną w drugim sezonie Miłosz otrzymał oprócz pucharu także PlayStation 4 Pro, hełm PlayStation VR oraz konto PS PLUS na 3 miesiące.

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Amatorskie organizacje w League of Legends

Amatorskie organizacje w League of Legends

Trudno podważyć to, jak wielką profesjonalizację w kierunku esportu przeżywa League of Legends. Twórcy gry …