poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / Gry / Kolejna edycja wydarzenia Letnie Igrzyska Overwatch!
Overwatch

Kolejna edycja wydarzenia Letnie Igrzyska Overwatch!

Letnie Igrzyska Overwatch to specjalne wydarzenie w grze, swoim charakterem mające przypominać Igrzyska Olimpijskie. Blizzard organizuje je dla swoich fanów co roku – i właśnie przyszła pora na kolejną edycję.

Pierwsza zmiana, jaka cechuje tegoroczne Letnie Igrzyska Overwatch to zmodyfikowany tryb Futbolúcio modyfikacja piłki nożnej przystosowanej pod warunki tytułu Blizzarda. Oprócz tego pojawiła się nowa arena, czyli stadion w Sydney. Cała rozgrywka powiązana będzie z trybem rankingowym,  a dla najlepszych przewidziano specjalne nagrody czyli okolicznościowe graffiti. Jednak to nie wszystkie przedmioty w grze, jakie mogą trafić do graczy. Przez cały okres trwania turnieju – czyli od 8 do 28 sierpnia – zawodnicy będą mogli zbierać specjalne elementy graficzne, takie jak nowe skiny, emotki, itp. Co więcej – znowu dostępne będą „znajdźki” związane z ubiegłoroczną edycją Igrzysk! Zarówno jedne jak i drugie będzie można trafić tylko przez okres trwania Igrzysk, tak więc czasu by zebrać wszystkie nie jest zbyt wiele.
Blizzard przyzwyczaił nas już do tego, że każdą ze swoich nowości zapowiada specjalnym filmem – nie inaczej jest w tym przypadku:

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Każdy z nas zaczynając przygodę z League of Legends, napotykał na swojej drodze pewnego rodzaju …