piątek, 24 Lis 2017
Home / E-Sport / Counter Strike: Global Offensive / PRIDE dwukrotnie lepsze od Pompa Team Black w ESL Mistrzostwach Polski
AGO Gaming

PRIDE dwukrotnie lepsze od Pompa Team Black w ESL Mistrzostwach Polski

W światowych rozgrywkach CS: GO trwa wakacyjna przerwa, ale w Polsce drużyny nadal walczą o awans do finałów ESL Mistrzostw Polski w Łodzi. Tym razem w dwumeczu starły się drużyny PRIDE oraz Pompa Team Black, a podwójne zwycięstwo zapisała na swoim koncie drużyna z orzełkiem.

Pierwsze starcie, na mapie Mirage, na początku było niespodziewanym pokazem dominacji ze strony Pompa Team Black. Na 9 wygranych rund Pompa Team, PRIDE wygrało zaledwie 3. Dopiero od tego momentu zaczęli stopniowo odrabiać straty, kończąc pierwszą połowę z wynikiem 6:9. W drugiej połowie jednak tak doskonale działający mechanizm Pompa Team jakby się zaciął, przez większość jej czasu nie byli w stanie zdobyć ani jednego punktu, udało im się przełamać niemoc dopiero w momencie, gdy PRIDE miało już rundę meczową. Tak więc cała mapa trafiła na konto PRIDE z wynikiem 16:12.
Drugie starcie, na mapie Train miało o wiele bardziej wyrównany przebieg. Od początku żadna z drużyn nie była w stanie wyjść na większe niż dwupunktowe prowadzenie, bo od razu była doganiana, a nawet przeganiana przez przeciwnika. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Pompa Team, a po zamianie stron nadal trwała „przepychanka”, którą widzieliśmy od początku tego spotkania. W końcówce jednak to PRIDE wykazało się mocniejszymi nerwami i dwunasty punkt był ostatnim, jaki trafił na konto Pompa Team – wszystkie pozostałe należały już do ich przeciwników.