czwartek, 24 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / PRIDE dwukrotnie lepsze od Pompa Team Black w ESL Mistrzostwach Polski
AGO Gaming

PRIDE dwukrotnie lepsze od Pompa Team Black w ESL Mistrzostwach Polski

W światowych rozgrywkach CS: GO trwa wakacyjna przerwa, ale w Polsce drużyny nadal walczą o awans do finałów ESL Mistrzostw Polski w Łodzi. Tym razem w dwumeczu starły się drużyny PRIDE oraz Pompa Team Black, a podwójne zwycięstwo zapisała na swoim koncie drużyna z orzełkiem.

Pierwsze starcie, na mapie Mirage, na początku było niespodziewanym pokazem dominacji ze strony Pompa Team Black. Na 9 wygranych rund Pompa Team, PRIDE wygrało zaledwie 3. Dopiero od tego momentu zaczęli stopniowo odrabiać straty, kończąc pierwszą połowę z wynikiem 6:9. W drugiej połowie jednak tak doskonale działający mechanizm Pompa Team jakby się zaciął, przez większość jej czasu nie byli w stanie zdobyć ani jednego punktu, udało im się przełamać niemoc dopiero w momencie, gdy PRIDE miało już rundę meczową. Tak więc cała mapa trafiła na konto PRIDE z wynikiem 16:12.
Drugie starcie, na mapie Train miało o wiele bardziej wyrównany przebieg. Od początku żadna z drużyn nie była w stanie wyjść na większe niż dwupunktowe prowadzenie, bo od razu była doganiana, a nawet przeganiana przez przeciwnika. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Pompa Team, a po zamianie stron nadal trwała „przepychanka”, którą widzieliśmy od początku tego spotkania. W końcówce jednak to PRIDE wykazało się mocniejszymi nerwami i dwunasty punkt był ostatnim, jaki trafił na konto Pompa Team – wszystkie pozostałe należały już do ich przeciwników.

ESL Mistrzostwa Polski CS: GO:
Pompa Team Black vs. PRIDE – 12:16, 12:16

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Split lato 2018

Split lato 2018 w EU i NA LCS – znamy datę rozpoczęcia rozgrywek i harmonogram spotkań

Jak zawsze, po dużym międzynarodowym turnieju w Lidze Legend następuje przerwa w profesjonalnych rozgrywkach. Czas …