niedziela, 22 Kwi 2018
Home / Turnieje / LISTA DRUŻYN NA WORLD OF TANKS GRAND FINALS 2016!
WOT_Grand_Finals-1920x505

LISTA DRUŻYN NA WORLD OF TANKS GRAND FINALS 2016!

Za niewiele ponad tydzień, 8 i 9 kwietnia na hali warszawskiego Torwaru odbędzie się międzynarodowy turniej eSportowy w World of Tanks rangi mistrzowskiej. Znamy już listę drużyn uczestniczących w The Grand Finals 2016, które przyjadą ze wszystkich zakątków globu, aby rywalizować o tytuł mistrzów świata i ponad 1 200 000 PLN (300 000 USD) w puli nagród.

Na żywo, przed warszawską publicznością wystąpi 12 aktualnie najlepszych drużyn w rozgrywkach eSportowych World of Tanks.Europę reprezentować będą doskonale znane warszawskiej publiczności drużyny Kazna Kru (z Polakiem w zespole), Wombat on Tanks i Tornado Rox. Zaa Atlantyku, z obu Ameryk, przylecą eClipse, zwycięzcy srebrnej ligi, drużyna weteranów SIMP oraz Red Canids, pierwszy zespół rodem z Brazylii. Przedstawicielami Wspólnoty Niepodległych Państw będą Natus Vincere (mistrzowie z 2014 roku), zwycięzcy ligi złotej Not So Serious oraz aktualni mistrzowie, zwycięzcy The Grand Finals 2015 – Hellraisers. O tytuł powalczą również zespoły z Azji – wicemistrzowie z 2015 roku EL Gaming, nowi na tak dużej imprezie GoldBass oraz Yato z Chin. Patrząc na dokonania tych drużyn oraz aktualną formę, szykują się pasjonujące zawody.

Aby panować nad gorącą akcją wewnątrz hali, na zewnątrz Torwaru zostaną postawione dwa prawdziwe czołgi T-34-85 oraz M4A1 Sherman. Dla fanów militariów i historii wojskowości będzie to dobra okazja, aby zrobić sobie okolicznościowe zdjęcie z maszynami, które uważane są za zwycięzców II Wojny Światowej. Równie interesujący jak te prawdziwe, będzie równieżspecjalnie przygotowany na Grand Finals 2016 czołg w World of Tanks – M 41 90 GF. Cechuje go doskonały zasięg widzenia, duża szybkość oraz wyjątkowy, czarny kamuflaż. Będzie on dostępny od 1 kwietnia w Azji i USA, a od 3 kwietnia w Europie.

WGN_Assets_Photos_Tanks_M4-A1_Sherman

WGN_Assets_Photos_Tanks_T-34-85

Wydarzenie już cieszy się dużym zainteresowaniem. Informujemy, że zostały nam już ostatnie bilety premium i możliwość wcześniejszych rejestracji na wydarzenie. Szczegóły z nimi związane można sprawdzić pod tym adresem. Przypominamy jednocześnie, że Mistrzostwa Świata World of Tanks – Grand Finals 2016 w Warszawie to wydarzenie w pełni darmowe i otwarte dla publiczności. Możliwość oglądania najlepszych eSportowców świata na żywo, strefa wirtualnej rzeczywistości, konkursy i turnieje w World of Tanks na komputerach i Playstation 4 z pewnością zapewnią dobrą rozrywkę dla wszystkich zainteresowanych.Wejście dla publiczności w piątek i sobotę od godziny 10.00.

WGL_Assets_Schedule_ENG-e1459344094275

Zawody będą również transmitowane na żywo za pośrednictwem Internetu. Zarówno mecze ze sceny głównej, jak i drugiej sceny będzie można oglądać w języku polskim, angielskim lub rosyjskim za pośrednictwem YouTube, Twitch i Hitbox.

Adresy polskich transmisji:

Adresy angielskich transmisji:

Partnerami mistrzostw świata World of Tanks The Grand Finals 2016 są firmy Intel, Razer, PayPal and SanDisc. Oficjalna strona internetowa wydarzenia – thegrandfinals.com

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Edu Esports League

W sobotę rusza inauguracyjny sezon Edu Esports League

Rozwój infrastruktury esportowej na uczelniach, partnerstwo platformy Twitch, a także europejskie finały i gra w …