piątek, 22 Cze 2018
Home / Esport / Jankos vs. VandeR w dzisiejszej kolejce LCS EU 2017 Summer Split!
jankos

Jankos vs. VandeR w dzisiejszej kolejce LCS EU 2017 Summer Split!

Z pewnością wszyscy fani League of Legends z rozrzewnieniem wspominają czasy, kiedy Jankos i VandeR walczyli ramię w ramię w LCS EU. Polscy kibice byli świadkami tego jeszcze rok temu, kiedy H2K grało w krakowskiej Tauron Arenie. Teraz jednak czasy się zmieniły, a Polacy – zamiast współpracować na Summoner’s Rift – będą rywalizować ze sobą.

Dzisiejsza kolejka LCS EU 2017 Summer Split rozpocznie się właśnie od takiego pojedynku. H2K, w którym cały czas dzielnie poczyna sobie Jankos, zagra dzisiaj z Vitality, do którego trafił Vander po tym, jak zakończyła się jego współpraca z Schalke04. VandeR i jego drużyna muszą to spotkanie wygrać, jeśli chcą marzyć o awansie do play-offów, zajmują bowiem w swojej grupie aktualnie przedostatnie, 4. miejsce. H2K Vandera natomiast znajduje się na 2. lokacie. Mecz Polaków zostanie rozegrany o godzinie 17:00 i w systemie BO3, po nim – o godzinie 20:00 – zagrają fnatic przeciwko ROCCAT, czyli pierwsza i czwarta drużyna grupy A.

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Fortnite 1

Podsumowanie SUPER GAME e-sport w Opolu oraz sezonu 2017/2018!

W miniony weekend zakończył się kolejny etap LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO …