czwartek, 24 Maj 2018
Home / Esport / Natus Vincere powołuje dywizję Quake Champions
Quake Champions

Natus Vincere powołuje dywizję Quake Champions

Natus Vincere, a dokładniej mówiąc, ich dywizja CS: GO jest ostatnio wstrząsana efektami nieudanego krakowskiego Majora, ale szefostwo organizacji nie ustaje w staraniach by było o nich głośno w całym – nie tylko CS-owym – esportowym świecie. Krokiem ku temu ma być powołanie nowej dywizji, która ma przynieść zwycięstwa w Quake Champions.

Zawodnikiem reprezentującym barwy Na`Vi w Quake Champions będzie Anton „Cooller” Singov. To zawodnik z ogromnym, esportowym doświadczeniem, które sięga początku XXI wieku oraz trzeciej odsłony serii. Z jego osiągnięć należy wymienić chociażby 3. miejsce na QuakeCon w 2004 roku. W międzyczasie rywalizował również w turniejach Overwatch, a więc cały czas pozostawał aktywnym zawodnikiem. Jako reprezentant Misfits w tej grze wygrał DreamHacka Winter 2016.
Rosjanin ma już za sobą debiut – i to niezwykle udany – w nowych barwach. Wygrał turniej Quake Champions MediaMarkt Tournament, gdzie oprócz mistrzowskiego tytułu zdobył nagrodę pieniężną w wysokości 1250 dolarów. Jego przeciwnikiem był m.in. reprezentant Virtus.pro, która to organizacja również postanowiła zainteresować się bliżej nową odsłoną Quake’a.

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Split lato 2018

Split lato 2018 w EU i NA LCS – znamy datę rozpoczęcia rozgrywek i harmonogram spotkań

Jak zawsze, po dużym międzynarodowym turnieju w Lidze Legend następuje przerwa w profesjonalnych rozgrywkach. Czas …