piątek, 22 Cze 2018
Home / Turnieje / Turniej Gwinta podczas GAMESCOM 2017
gamescom

Turniej Gwinta podczas GAMESCOM 2017

Właśnie zapowiedziano 2-dniowy turniej Gwinta, który ma się odbyć podczas tegorocznych targów GAMESCOM. 8 zawodników powalczy tam o 25 tysięcy dolarów.

CD PROJEKT RED, twórcy serii Wiedźmin, mają przyjemność zaprosić graczy na GAMESCOM 2017, które odbędzie się jak co roku w Kolonii. Studio organizuje tam m.in. turniej w swoją najnowszą grę, karciankę z uniwersum Wiedźmina – Gwint. Turniej potrwa dwa dni i wystartuje 25 sierpnia, a finał rozegrany zostanie dzień później. Wszystko odbędzie się na stoisku Gwinta w Entertainment Area (hala 8, stoisko B021), tam również podczas całych targów studio zaprezentuje nową zawartość, która wkrótce pojawi się w grze. Zapisy do turnieju będą możliwe pod tym adresem. Jak już napisaliśmy, w turnieju weźmie udział 8 zawodników, z czego 7 to zawodnicy z najwyższym rankingiem spośród tych, którzy zapiszą się przed podanego linka – liczy się pozycja w rankingu na dzień 1. sierpnia, godzina 16:00. Ósmy zawodnik otrzyma dziką kartę w trakcie kwalifikacji, rozegranych 24 sierpnia, w przeddzień głównego eventu, również na stoisku Gwinta. Turniej ma być częścią większego planu, który ma zostać ujawniony podczas show.

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Źródło: ESL

ESL Mistrzostwa Polski już w ten weekend!

Już w najbliższy weekend ESL Mistrzostwa Polski  sprowadzą do Katowic najlepszych graczy Counter Strike’a, LoLa, …