poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / EnVyUs triumfatorem DreamHack Atlanta 2017
dreamhack atlanta

EnVyUs triumfatorem DreamHack Atlanta 2017

Mimo, iż większość uwagi fanów CS-a skupiona była na wydarzeniach w Krakowie, nie było to wszystko co działo się w związku z tym tytułem. W ten sam weekend w Atlancie rozgrywał się kolejny turniej z cyklu DreamHack, a wczoraj późno w nocy zapadły jego kolejne rozstrzygnięcia.

Turniej w Atlancie wygrała drużyna EnVyUs, która w finale pokonała Heroic 2:1. Aby dostać się do finału, wcześniej drużyny te musiały pokonać odpowiednio Renegades oraz HellRaisers, wszystkie spotkania półfinałowe również zakończyły się wynikiem 2:1. Oprócz wymienionych, w DreamHack Atlanta udział brały również Misfits, Binary Dragons, GODSENT oraz NRG, ale nie udało im się wyjść z fazy grupowej. Za wygraną w amerykańskim turnieju EnVyUs zgarnęło nagrodę wysokości 50 tysięcy dolarów, Heroic otrzymało 20 tysięcy, a HellRaisers i Renegades – po 10 tysięcy.

Finał DreamHack Atlanta:

Heroic vs. EnVyUs 1:2 (16:11, 8:16, 2:16)

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

DXerxuzXcAcBTFe

Roszady w FaZe Clan oraz Fnatic!

W piątek, 25 maja dwie czołowe organizacje ogłosiły odświeżenie swoich składów. „Olofmeister” powraca do gry …