poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Vega Squadron bez szans w starciu z Virtus.pro – 1. wygrana Polaków na PGL Major Kraków!
Virtus.pro 2

Vega Squadron bez szans w starciu z Virtus.pro – 1. wygrana Polaków na PGL Major Kraków!

Virtus.pro doskonale poradziło sobie w swoim pierwszym spotkaniu na PGL Major Kraków. Na swoją inaugurację pokonali Vega Squadron 16:2. 

Virtus.pro na mapie Nuke zaczynało po stronie TT. Polacy, dzięki wygranej pistoletówce bardzo szybko wysunęli się na prowadzenie, zyskując aż 5 rund przewagi. Zawodnicy Vega Squadron zdecydowali się wtedy na pierwszą pauzę taktyczną, która okazała im się na tyle pomocna, że w kolejnej rundzie powstrzymali VP od podłożenia bomby. W siódmej rundzie Virtus.pro również czekali do ostatniej chwili, ale tym razem atak na BS okazał się skuteczny, poza tym udało im się wyeliminować wszystkich zawodników drużyny przeciwnej. Również kolejne rundy bezproblemowo wpadały na konto polskiej formacji aż do stanu 10 – 1, kiedy Vega zdecydowała się na kolejną pauzę. Ta po raz kolejny przyniosła punkt naszym przeciwnikom, ale było to wszystko na co było ich stać w tym meczu. Przy stanie 11 – 2 byli bardzo blisko rozbrojenia podłożonej bomby, ale Snaxowi udało się zabić rozbrajającego bombę zawodnika. Nie była to zresztą jedyna doskonała akcja Snaxa w tym meczu – dawno nie widziałem go grającego tak skutecznie i z taką pewnością siebie. Podobnie było z całym polskim zespołem. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13 – 2 dla Virtus.pro, a w drugiej bardzo szybko zdobyli brakujące trzy rundy i zaliczyli pierwsze z potrzebnych im zwycięstw fazy grupowej.

Virtus.pro vs. Vega Squadron – 13:2

grafika tytułowa pochodzi z kanału użytkownika  w serwisie imgur.com

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

DXerxuzXcAcBTFe

Roszady w FaZe Clan oraz Fnatic!

W piątek, 25 maja dwie czołowe organizacje ogłosiły odświeżenie swoich składów. „Olofmeister” powraca do gry …