poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / Artykuły / Virtus.pro przegrywa w meczu piłkarskim z SK Gaming
Virtus

Virtus.pro przegrywa w meczu piłkarskim z SK Gaming

Co prawda nie na serwerze, a na boisku piłkarskim, ale zwycięstwo się liczy! W pokazowym spotkaniu z okazji ESL One Cologne reprezentacja organizacji Virtus.pro przegrywa z SK Gaming 4:5.

Spotkanie nie wyglądało do końca tak jak przyzwyczaiły nas do tego transmisje – boisko na którym walczyli zawodnicy miało rozmiary ok. 1/4 normalnego boiska, a czas gry to 2 x 20 minut. Biorąc pod uwagę jak zmęczeni byli niektórzy z zawodników po końcowym gwizdku, było to chyba całkiem słuszne rozwiązanie. Mimo wszystko, na boisku nie brakowało emocji i zaciętej rywalizacji. Do mniej więcej 15 minuty obie drużyny walczyły o przejęcie inicjatywy na boisku, ale kilkudziesięciu siedzących na trybunach widzów (głównie kibiców VP, jak można było wnioskować po głośności dopingu) próżno czekało na gola. Pierwszą skuteczną akcję przeprowadził… Snax, po którego uderzeniu piłka wylądowała w siatce. SK wyrównało chwilę później po golu Coldzera, ale Snax nie pozostał dłużny brazylijskiej ekipie i na przerwę gracze zeszli przy wyniki 2:1. W drugiej połowie kolejnego gola dla VP strzelił Pasha, a kilka minut później swoją kolejną bramkę zdobył Coldzera. Pasha nie pozwolił jednak SK zbyt długo cieszyć się z bramki, zdobywając gola na 4:2. Końcówka meczu należała jednak do SK Gaming, a dokładnie do jego mniej znanych przedstawicieli i reprezentantów. Bowiem kolejną bramkę zdobył Kane, po ciekawej wymianie podań z nieco nieobecnym w tym spotkaniu do tej pory Taco. Dosłownie kilkanaście sekund również Kane strzelił bramkę wyrównującą na 4:4, a losy spotkania, trofeum oraz 100.000 dolarów przypieczętował manager SK Gaming, Alexander Müller.

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Amatorskie organizacje w League of Legends

Amatorskie organizacje w League of Legends

Trudno podważyć to, jak wielką profesjonalizację w kierunku esportu przeżywa League of Legends. Twórcy gry …