piątek, 22 Cze 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Kinguin i PRIDE z kolejnymi wygranymi w ramach 25. sezonu ESEA Premier!
PRIDEKINGUINESEA

Kinguin i PRIDE z kolejnymi wygranymi w ramach 25. sezonu ESEA Premier!

Kolejny dzień i kolejne spotkania rozegrały nasze zespoły w ramach Mountain Dew League, czyli 25. sezonu ESEA Premier. 

Już na samym starcie spotkał się dwa bardzo zbliżone do siebie zespoły. Team Kinguin (33. miejsce w rankingu HLTV) zmierzyło się z akademią Fnatic (40. miejsce w rankingu HLTV). Popularne „Pingwiny” rozpoczęły po stronie terrorystów i wtedy już pokazali swoim przeciwnikiem, jak dobrze są przygotowani na mapie de_cobbelstone wygrywając 12:3. Druga połowa to miała już być tylko i wyłącznie formalność, po małych problemach została jednak szybko doprowadzona do końca i Kinguin zgarnęło kolejne 3 punkty do tabeli.

Team Kinguin – Fnatic Academy 16:8 (12:3)

Kolejnym spotkaniem jakie przyszło nam oglądać, był mecz vice-mistrzów Polski, drużyny PRIDE (53. miejsce w rankingu HLTV). Drużyna dowodzona przez Jacka „MINISEa” Jeziaka zmierzyła się z niemiecką ekipą Planetkey (68. miejsce w rankingu HLTV). Na mapie de_mirage nasi rodacy zaczęli spotkanie po stronie terrorystów. Zespoły nie dawały sobie wypracować większej przewagi, ale mimo wszystko pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem PRIDE 8:7. Po wygraniu pistoletówki po stronie CT Polacy nie dali już sobie wydrzeć prowadzenia i wygrali całe spotkanie 16:14.

PRIDE – Planetkey 16:14 (8:7)

Ostatnim spotkanie wczorajszego dnia polskiego zespołu był mecz pomiędzy Team Kinguin oraz (92. miejsce w rankingu HLTV). Tym razem to spotkanie popularne „Pingwiny” rozpoczęły po stronie CT i pierwszą połowę, nie bez problemów wygrali 9:7. W późniejszym okresie również nie dali wydrzeć sobie prowadzenia i zakończyli dzień drugim zwycięstwem, chociaż już nie tak okazałym jak wcześniej.

Team Kinguin – SkitLite 16:13 (9:7)

Dzięki zwycięstwom nasze zespoły awansowały w rankingu Mountain Dew League. Team Kinguin zajmuje obecnie 3 miejsce, natomiast PRIDE jest o jedno oczko niżej. Inny zespół mający naszego rodaka w składzie – PENTA rozegrał dopiero jedno spotkanie i zajmuje obecnie 16. lokatę.

Komentarze

O Jakub "GuziQ" Guzik

Czasem pogram sobie w CS'a, czasem również w Wiedźmina. Mimo wszystko wychowany na kopaniu piłki nożnej i graniu w unihokeja. Do esportu trafiłem przypadkiem, ucząc się i podpatrując jak grać lepiej.

Zobacz także

Fortnite 1

Podsumowanie SUPER GAME e-sport w Opolu oraz sezonu 2017/2018!

W miniony weekend zakończył się kolejny etap LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO …