wtorek, 19 Cze 2018
Home / Esport / Paryż areną kolejnych finałów letniego splitu LCS EU

Paryż areną kolejnych finałów letniego splitu LCS EU

Wielkimi krokami nadchodzą letnie finały europejskiego spiltu League of Legends Championship Series. Właśnie poznaliśmy arenę finałowych zmagań – latem tego roku będzie to Paryż.

Finały letniego splitu LCS EU odbędą się w paryskiej AccorHotels Arena, która może pomieścić ponad 20.000 widzów. Ta bardzo charakterystyczna arena gościła już gwiazdy światowej sławy jeśli chodzi o muzykę i sztukę, jak chociażby Madonnę czy Metallicę. Oprócz tego prestiżowe zawody sportowe, jak tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn. Teraz zobaczymy w niej najlepszych w Europie – a może i na świecie – zawodników League of Legends. Turniej potrwa w dniach 2-3 września i zobaczymy tam spotkania o 3. miejsce oraz wielki finał., którego zwycięzca pojedzie na Mistrzostwa Świata Worlds 2017. Bilety będą dostępne od 30 czerwca na tej stronie internetowej.

 

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Fortnite 1

Podsumowanie SUPER GAME e-sport w Opolu oraz sezonu 2017/2018!

W miniony weekend zakończył się kolejny etap LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO …