piątek, 25 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Znamy laureatów 1. sezonu LG Mistrzostw Polski Szkół oraz NTT System Quersus Pucharu Polski w E-Sporcie
Super Game E-sport

Znamy laureatów 1. sezonu LG Mistrzostw Polski Szkół oraz NTT System Quersus Pucharu Polski w E-Sporcie

Dziś na stadionie Wisły Kraków zakończyły się organizowane przez ekipę Super Game E-sport rozgrywki pierwszego sezonu LG Mistrzostw Polski Szkół w E-Sporcie oraz NTT System Quersus Pucharu Polski w E-Sporcie, a my poznaliśmy pierwszych laureatów tych turniejów, jak również turnieju FIFA 17.

Mistrzem Polski Szkół w E-sporcie po wyrównanym finale z ZSTiO Meritum zostało I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim, grające pod nazwą Atrocity. Natomiast w ramach NTT System Quersus Pucharu Polski tytuł wywalczyła sobie drużyna Amazonki. Co prawda w krakowskim turnieju ekipa ta zajęła dopiero trzecie miejsce, ale wystarczyło to do utrzymania pozycji lidera w klasyfikacji generalnej, w której zdobyli 220 punktów. W finale na stadionie Wisły Kraków zwyciężyła Alsen Team w nowym składzie, pokonując 2:0 ekipę Likwidacja. W klasyfikacji generalnej zajęli oni drugie miejsce z 210 punktami, a na najniższym stopniu podium stanęła (nieobecna w Krakowie) drużyna Młode Koty. W turnieju indywidualnym FIFA 17 wygrał natomiast Robert „Lisekhd” Liszka, drugie miejsce zajął Mariusz Mirek, a trzecie przypadło Michałowi Utikalowi. Wszystkim, którzy dotarli do finałów rozgrywek serdecznie gratulujemy, a sami z niecierpliwością oczekujemy kolejnego sezonu turnieju Super Game E-Sport.

Prezentujemy poniżej małą fotorelację z finałowego turnieju:

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Split lato 2018

Split lato 2018 w EU i NA LCS – znamy datę rozpoczęcia rozgrywek i harmonogram spotkań

Jak zawsze, po dużym międzynarodowym turnieju w Lidze Legend następuje przerwa w profesjonalnych rozgrywkach. Czas …