piątek, 20 Kwi 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Notowania polskich drużyn w rankingu HLTV
HLTV

Notowania polskich drużyn w rankingu HLTV

Nie ma co ukrywać – czołowe polskie formacje Counter Strike: Global Offensive ostatnio fundują zarówno sobie jak i swoim kibicom prawdziwy test cierpliwości. Całkiem dobrym wyrazem tego jest najnowsza aktualizacja rankingu HLTV.

W najnowszej aktualizacji, z 29 maja, Virtus.pro zaliczają kolejny spadek – tym razem o trzy oczka, tak więc znajdziemy ich na miejscu 7. Na pewno wpływ na to miała ich podwójna porażka w ramach ECS z drużyną Ninjas in Pyjamas, która w rankingu zajmuje teraz miejsce 13., a ostatnio nie udało im się zakwalifikować na europejskiego Minora. Co do drugiej naszej „eksportowej drużyny”,  Team Kinguin co prawda od ostatniego notowania awansowali o 4 miejsca, ale jest to i tak ostatnie miejsce trzeciej dziesiątki. Poza tym po przegranej w półfinale GeForce Cup z drużyną Red Reserve (która w wyżej wspomnianym rankingu zajmuje miejsce 34) jest to chyba średnie pocieszenie dla ich kibiców. Natomiast czołowa dziesiątka rankingu HLTV przedstawia się następująco:

1. Astralis
2. FaZe
3. SK Gaming
4. G2 Esport
5. North
6. Natus Vincere
7. Virtus.pro
8. Gambit Gaming
9. HellRaisers
10. OpTiC Gaming
———————
30. Kinguin
38. PRIDE

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Źródło: G2 Esports Facebook

DH Masters: podsumowanie drugiego dnia, G2 odpada u siebie !

Podsumowanie drugiego dnia, G2 Esports odpada u siebie ! Dla gospodarzy reprezentujących G2 Esports ten …