poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / Gry / Heroes of the Storm / D.Va z hukiem ląduje w Heroes of the Storm
Heroes of the Storm

D.Va z hukiem ląduje w Heroes of the Storm

Ostatnia aktualizacja Heroes of the Storm wprowadziła do Nexusa zupełnie nową bohaterkę – do walki dołączyła bohaterka Overwatch, D.Va!

Hana „D.Va” Song jest utytułowaną gwiazdą e-sportu i bożyszczem tłumów na całym świecie, która walczy w szeregach elitarnej południowokoreańskiej jednostki MEKA, broniąc swojej ojczyzny. Jej zdolności to:

  • Tryb Mecha/Tryb Pilota – podczas walki D.Va pilotuje swojego MEKA. Gdy jej mech zostanie zniszczony, D.Va katapultuje się i kontynuuje walkę pieszo w Trybie Pilota.
  • Wezwanie Mecha – D.Va wzywa nowego mecha i przechodzi w Tryb Mecha. Ataki podstawowe w Trybie Pilota skracają czas odnowienia tej zdolności.
  • Matryca Obronna – w Trybie Mecha D.Va może podtrzymać w wybranym kierunku pole obronne, które zmniejsza obrażenia zadawane przez wrogich bohaterów na obszarze jego działania.
  • Samozniszczenie – D.Va katapultuje się z mecha i ustawia tryb autodestrukcji, który zadaje od średnich do ogromnych obrażeń na dużym obszarze.

D.Va dołączyła do grona bohaterów Heroes of the Storm 17 maja. Aby przekonać się, jak nasza Wojowniczka spisuje się w boju, zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu animowanego:

Natomiast by dowiedzieć się więcej na temat jej zdolności, możecie obejrzeć filmik z Prezentacją postaci:

My już mieliśmy możliwość przetestować D.Vę w akcji i na prawdę robi niesamowitą robotę na polu bitwy. Mamy nadzieję, że nowa postać przypadnie wam do gustu równie bardzo jak nam.

Do zobaczenia w Nexusie!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze

O Piotr "piotrex41" Krzysztofik

Programista, grafik, webdeveloper. Od czasu do czasu lubi zagrać w jakąś grę. Na portalu zajmuje się głównie zapleczem technicznym.

Zobacz także

Maiev_Homescreen

Trwa Księżycowe Święto, a do Nexusa przybyła Maiev Pieśni Cienia

W Heroes of the Storm rozpoczęły się łowy wraz z przybyciem do Nexusa Maiev Pieśni …