poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / Gry / QUAKE CHAMPIONS – TRYB POJEDYNKU
Quake Champions

QUAKE CHAMPIONS – TRYB POJEDYNKU

Twórcy Quake Champions z każdym dniem starają się przekazać coraz to nowsze informacje swoim fanom. 17 maja ukazało się wideo demonstrujące wygląd oraz zasady trybu, który pozwala nam sprawdzić kto jest najlepszy. Chodzi oczywiście o walkę 1 na 1.

Zasady są proste… najlepszy wygrywa, jednak droga do zwycięstwa będzie wymagała od nas nie tylko naszego „skilla”, ale także taktyki. Każdemu z nas pojedynek 1 na 1 kojarzy się z walką do pierwszego fraga lub największą ich ilość w określonym czasie gry. Twórcy wprowadzili jednak zmiany, które uatrakcyjniają rozgrywkę. Wybieramy 3 postacie systemem „snake draft” (jeśli w pierwszej rundzie wybieramy jako pierwsi w następnej będziemy ostatni). Każdy z championów różni się umiejętnościami aktywnymi i pasywnymi. Odpowiednia selekcja może dać nam strategiczną przewagę.

Po doborze następuje start rundy. Postać która zginie zostaję zastąpiona następną z kolejki. Po wyeliminowaniu wszystkich 3 championów przeciwnika wygrywamy runde. Tryb pojedynku rozgrywany jest w formacie trzyrundowym.

Klucz do bety Quake Champions można otrzymać w tym miejscu.

Komentarze

O Łukasz Grabarczyk

Pasjonat e-sportu, pięknych kobiet i placków ziemniaczanych.

Zobacz także

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Każdy z nas zaczynając przygodę z League of Legends, napotykał na swojej drodze pewnego rodzaju …